15. خرداد 1398 - 10:31   |   کد مطلب: 220618
بازی دراز1404: امام جمعه سرپلذهاب گفت : روز عید سعید فطر روز کسب جایزه و روز دریافت پاداش الهی و مزد یکماه بندگی و عبودیت خداوند در ماه مبارک رمضان است .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جوادفاطمی نسب در خطبه های نماز عید فطر ضمن تبریک ابن عید سعید به مومنین اظهارداشت : خداوند ماه مبارک رمضان را بعنوان یک میدان مسابقه برای مومنین قرارداد تا هریک دراین میدان برای تقرب بیشتر به ددگاه الهی و کسب رضایت خداوند تلاش کنند.

وی بااشاره به حدیثی از امام صادق(ع) افرود : صبح روز عید فطر منادی از آسمان ندا می کند که ای مردم به دنبال جوائز خود بروید .
عید فطر روز دریافت جائز است روزی است که ما  بخاطر عبادت ولندگی درماه مبارک رمضان مزد خودرا ازخداوند دریافت می کنیم امیدواریم که مومنین توانسته باشند رضایت خداوند
امام جمعه شهرستان اذعان داشت :ماه رمضان فرصتی است که انسان می تواند فاصله خودرا باخداوند کوتاه کند که امیدوارم همه ماتوانسته باشیم رضایت خداوند را دراین ماه کسب کرده باشیم.
فاطمی نسب تصریح کرد : مردم باید بدانند که اگر در ماه رمضان توفیق خداوند را کسب کرده و درشبهای قدر مورد مغفرت الهی قرارگرفته و پاک شده اند در ادامه سال نیز غفلت نکرده و تزکیه خودرا حفظ کرده وفریب شیطان را نخورند.
وی درادامه گفت : عید فطر فرصت مناسبی است که مسلمانان جهان با تکیه به قدرت ایمان ومعنویت خود پایه های اسلامی همچون ظلم ستیزی،  مبارزه با مستکبرین و دفاع از مظلومین را شکل دهند.
ایشان بابیان اینکه امروز وحدت اسلامی نیاز اول ومهم مسلمانان است ادامه داد : اجتماع امت اسلامی در نماز عید فطر نماد وحدت و یکپارچگی مسلمانان است و صفوف به هم پیوسته مسلمین که در این روز مبارک شکل می گیرد میتواند توطئه ها و کینه ورزی های دشمنان را نقش برآب کند.
امام جمعه شهرستان افزود : دشمن همواره از تفرقه افکنی بین مسلمانان سواستفاده می کند و اگر اتحاد وانسجام بین مسلمانان وجودداشت امروز خونهای مسلمانان در سوریه و عراق ومیانمار نیجریه برزمین ریخته نمی شد.
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها