پربازدیدترین ها

کد خبر: 220569 ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب:

روز قدس روز نفی ظلم و دفاع از مظلوم است / حمایت مسلمانان جهان از آرمان فلسطین باعث شکست خوردن طرح معامله قرن آمریکا می شود

بازی دراز1404: امام جمعه سرپلذهاب گفت : طرح معامله قرن آمریکا تمام حقوق فلسطینیان را ازبین می برد وحمایت مسلمانان اقصی نقاط دنیا باعث شکست خوردن این طرح شیطانی آمریکا می شود.

 روز قدس روز نفی ظلم و دفاع از مظلوم است / حمایت مسلمانان جهان از آرمان فلسطین باعث شکست خوردن طرح معامله قرن آمریکا می شود

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان اظهارداشت : روز جهانی قدس ابتکار بزرگ امام راحل (رض) برای حفاظت از آرمانهای ملت مظلوم فلسطین است.

وی بااشاره به سخنان رهبر انقلاب افزود : دفاع از آرمان فلسطین یک مسئله تاکتیکی یا یک استراتژی سیاسی نیست بلکه یک مسئله عقیدتی است .
ایشان بابیان اینکه نفی ظلم و دفاع از مظلوم وظیفه شرعی هر مسلمانی است ادامه داد : امروز ظالمان و جباران صهیونیسم باحمایت مستکبر اعظم آمریکای جنایتکار باریختن خون مظلومان فلسطینی به دنبال اشغال سرزمین مادری فلسطینیان و سیطره برآنان هستند که باید مسلمانان در اقصی نقاط جهان باحمایت از فلسطین اجازه ندهند دشمنان اسلام به اهداف خود برسند.
خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : طرح شیطانی معامله قرن که متاسفانه با چشم پوشی و گاها حمایت برخی از سران کشورهای عربی درآستانه انجام است سند خیانت اعراب و غرب به فلسطین است که کاملا حقوق فلسطین را پایمال می کند.
فاطمی نسب ادامه داد : هسته های مقاومت فلسطینی باحمایت مسلمانان دنیا باید درمقابل این طرح شیطانی ایستادگی کنند واجازه ندهند این طرح عبری غربی عربی به سرانجام برسد و قطع به یقین در سایه این مقاومت و ایستادگی ها پیروزی نهایی محقق خواهدشد.
وی اذعان داشت : همانگونه که طرح خاورمیانه جدید آمریکا باشکست مواجه شد وبه جای خاورمیانه آمریکایی خاورمیانه انقلابی شکل گرفت طرح معامله قرن نیز دربرابر وعده الهی فلسطین از نحر تا بحر به فضل الهی شکست خواهدخورد.
ایشان در بخش دبگری از سخنان خود به دشمنی آمریکا با نظام وانقلاب اشاره کردوگفت : دسمن چندین سال ایت که گزینه رویارویی نظامی با ایران را کنار گذاشته و در جنگهای نیابتی هم با وجود تحمیل هزینه هایی به موفقیتی دست نیافته است.
امام جمعه شهرستان افزود : مهمترین ابزار کنونی دشمن جداکردن مردم از نظام وحتی تجهیز آنها در برابر جمهوری اسلامی و ناامید ساختنن و دلسرد کردن وازبین بردن اعتماد مردم نسبت به انقلاب و نظام است که کانون اصلی اقدامات دشمن محسوب می شود.
وی تصریح کرد : تحلیل گران سیاسی و رسانه ای معتقدهستند که بیشترین سرمایه گذاری دشمنان انقلاب برتوسعه و تعمیق فشارهای روانی معطوف شده است .
فاطمی نسب بااشاره به سخنان رهبرانقلاب اذعان داشت : مذاکره تاکتیکی از سوی آمریکا برای تکمیل راهبر فشار برایران است و ما هم باید از ابزار فشار خود استفاده کنیم.
وی درادامه به مناسبتهای پیش رو اشاره کردوگفت : ۱۴ خرداد سالروز رحلت جانگداز امام راحل(رض) و انتخاب مقام معظم رهبری توسط مجلس خبرگان به رهبری انقلاب اسلامی است.
ایشان عید سعید فطر و قیام خونین ۱۵ خرداد را از دیگر مناسبتهای هفته آینده عنوان کرد.