9. خرداد 1398 - 13:06   |   کد مطلب: 220563
بازی دراز1404:معاون فرماندار سرپلذهاب باتاکید بر لزوم مناسب سازی ادارات ونهادهای عمومی شهرستان جهت استفاده معلولین و جانبازان گفت :استفاده از خدمات عمومی حق همه مردم است و باید مقدمات استفاده از برای همگان فراهم گردد.

به گزارش بازی دراز، معاون فرماندار سرپلذهاب باتاکید بر لزوم مناسب سازی ادارات ونهادهای عمومی شهرستان جهت استفاده معلولین و جانبازان گفت :استفاده از خدمات عمومی حق همه مردم است و باید مقدمات استفاده از برای همگان فراهم گردد.

 
عبداللهی درجلسه مناسب سازی شهرستان اظهارداشت : خدمات دولتی و بانکی متعلق به تمامی شهروندان است که باید مقدمات استفاده ازاین خدمات برای همه مردم فراهم گردد.
 
وی افزود : تمامی ادارات و بانکهای سطح شهرستان باید نسبت به مناسب سازی مکان خود جهت استفاده معلولبن و جانبازان گرامی اقدام کنند.
معاون فرماندار شهرستان تصریح کرد : ادارات و نهادهای دولتی و خدمات رسان تمامی مصوبات جلسات مناسب سازی را باید اجرا کرده و گزارش اقدامات انجام گرفته را اعلام کنند.
ایشان باتاکیدبر لزوم رعایت حال معلولین و جانبازان اذعان داشت : راهنمایی و رانندگی و شهرداری تابلوهای علائم و نشانه های هشداردهنده برای رعایت حال معلولین و جانبازان را در سطح شهر جانمایی و نصب کنند.
وی افزود : مناسب سازی روستاها نیز باید از محل اعتبارات طرح هادی روستایی انجام گیرد.
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها