پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 220544 ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸

فرمانده لشگر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و قرارگاه شهید دکامی کرمانشاه:

خانواده های معظم شهداء اسوه های بارز صبر و استقامت در برابر مصائب هستند / خدمت به خانواده معظم شهداء برای مسئولین افتخاری بزرگ است

بازی دراز1404:فرمانده لشگر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و قرارگاه شهید دکامی کرمانشاه گفت: خانواده های معظم شهداء اسوه های بارز صبر و استقامت در برابر مصائب هستندو لذا خدمت به خانواده معظم شهداء برای مسئولین افتخاری بزرگ است.

خانواده های معظم شهداء اسوه های بارز صبر و استقامت در برابر مصائب هستند / خدمت به خانواده معظم شهداء برای مسئولین افتخاری بزرگ است

به گزارش بازی دراز،فرمانده لشگر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و قرارگاه شهید دکامی کرمانشاه سردار قدرت اله احمدی پور در دیدار با خانواده های معظم شهدای سرپلذهاب گفت : خانواده های معظم شهداء دربرابر مصائب از دست دادن جگرگوشه های خود با تاسی از حضرت زینب کبری(س) صبر و استقامت کردند وبهترین اسوه و نمونه صبر بر مصیبتها هستند.

 

وی افزود : حضور درکنار بازماندگان شهداء و سرکشی از این عزیزان از وظایف مسئولین بوده و خدمت به آنها افتخاری بزرگ محسوب می شود.

 

فرمانده لشگر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و قرارگاه شهید دکامی کرمانشاه در معیت فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و رئیس بنیاد شهید سرپلذهاب باحضور در منزل تعدادی از شهیدان با بازماندگان آنها دیدار و این عزیزان را مورد تفقد و دلجویی قرار دادند.

 

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری دراین دیدار، بابیان اینکه خانواده شهدا مایه عزت جامعه هستند، گفت: امید است مسئولین نیز بیش‌ازپیش قدردان زحمات، ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی خانواده شهدا باشند.

 

فرماندارسرپل ذهاب محبت جمالی نیا در ادامه گفت: خانواده شهدا گل سرسبد جامعه هستند و مسئولین و مدیران در تمامی بخش‌ها و رده‌ها موظف‌اند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با خانواده‌های معظم و مکرم شهدا دیدار کرده و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌های آنان را بررسی کنند.

 

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران سرپل ذهاب در ادامه گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است.

 

لازم به ذکراست، دراین دیدارمعنوی از  خانواده های شهدای شهرستان سرپل ذهاب که درهشت سال دوران دفاع مقدس برای ایجاد امنیت و آسایش مردم جان خود در طبق اخلاص گذاشتند، با اهدای لوح تقدیری تجلیل بعمل آمد.

شهرستان سرپلذهاب  در طول دوران هشت سال دفاع مقدس 856  شهید والامقام تقدیم اسلام کرده است.

 

انتهای پیام/3033