2. خرداد 1398 - 10:38   |   کد مطلب: 220494
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: روز قدس باید نماد انسجام و وحدت مردم ایران در مقابل لشکرکشی و اعزام ناوگان های دشمنان به خلیج فارس شود تا بدانند فقط با دولت ایران سرو کار ندارند بلکه با ملت ایران روبرو هستند.

به گزارش بازی دراز، محمدابراهیم الهی تبار روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری سی امین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و راهپیمایی روز قدس که در سرسرای تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، افزود: امروز روز قدس فقط نماد برائت از دشمنان اسلام نیست بلکه در این روز انسجام و وحدت مردم و نظام باید به رخ دشمنان کشیده شود، مردم باید با عشق به کشور در این مراسم شرکت کنند.
وی یادآور شد: آمریکا در طول این چهار دهه انقلاب همواره با عوامل منطقه ای صدام، داعش، جنگ فرهنگی و اقتصادی به دشمنی با مردم ایران پرداخته ولی اکنون با اعزام 120 هزار نیرو مستقیم وارد میدان شده بنابرین در این برهه حساس مهم ترین مسئله نشان دادن انسجام و وحدت مردم به دشمنان است
وی در ادامه با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: آزادسازی خرمشهر به عنوان شیرین ترین اتفاق دوران دفاع مقدس زمانی رخ افتاد که اتحاد و انسجام همه نیروهای سیاسی، نیروهای مسلح و اقشار مختلف مردم شکل گرفت.
الهی تبار در ادامه با اشاره به اینکه امسال گندم 10 درصد بیشتر از سال گذشته تولید می شود، بیان داشت: التزام به شعار سال (رونق تولید) باعث خودکفایی و عدم وابستگی به بیگانان می شود و کشور را در مقابل تحریم ها مقاوم می کند. 
وی اضافه کرد: تحریم ها شرایط را سخت کرده ولی با رونق تولید و ایستادگی و مقاومت می توانیم به خودکفایی برسیم و دشمن شکست دهیم.

**امام راحل (ره) به کشور عزت و سرافرازی داد
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود به شخصیت ممتاز امام خمینی (ره) در تاریخ ایران اشاره کرد و اظهار داشت: امام (ره) بر گردن کشور حق بزرگی دارد و ایستادگی ایشان در مقابل استبداد و استعمار باعث عزت و سرافرازی کشور شد.
الهی تبار در ادامه با اینکه رحلت امام (ره) تلخ ترین لحظه انقلاب اسلامی بود، بیان داشت: باید جوانان را با شخصیت و کارهای بزرگ امام (ره) آشنا کرد.
وی در پایان گفت: برنامه های سالگرد وفات حضرت امام (ره) باید با هدف آشناسازی شخصیت ممتاز امام خمینی (ره) به جامعه به ویژه جوانان طراحی و برنامه ریزی شود

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها