31. ارديبهشت 1398 - 13:36   |   کد مطلب: 220479
بازی دراز1404:جلسه هماهنگی سوم خرداد سالروز بزرگداشت آزادسازی خرمشهردر شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، حسن پیرکرمی درجلسه هماهنگی برنامه ها و مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرستان سرپل ذهاب گفت: باید این حماسه جاوید و ماندگار برای ملت ایران اسلامی که یادآور جانفشانی ها و مقاومت رزمندگان و شهداست و با الطاف الهی و تعهد و ایمان و اخلاص آنها به بار نشسته، باشکوه تمام ارج نهاده شود.

 

وی با بیان اینکه فتح خرمشهرحاصل رشادت جانفشانی غیورمردانی همچون ارتش ،سپاه و بسیجیان است ،گفت: برگزاری پربار و تاثیرگذار مراسم چنین ایام گرانقدری، می تواند فرهنگ جهاد و شهادت را که باعث عزت و سربلندی نظام است را به نسل حاضر و آیندگان معرفی کند.

 

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری باتشریح برنامه های بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد سالروز فتح تمام ارزشهای اسلامی است.

 

وی گفت: به همین منظور و به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، برنامه های مختلف نظیر غباروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری محفل انس با قرآن کریم ، برپایی ایست بازرسی، سخنرانی قبل خطبه های نماز جمعه ،فضاسازی شهر انجام خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه در پایان گفت: سوم خرداد برای مردم ایران و بخصوص خانواده های معظم شهدا ،ایثارگران ، جانبازان و همه کسانی که به نحوی در دوران ۸ سال دفاع مقدس درگیر جنگ و رخدادهای آن بودند یادآور خاطرات با ارزش بسیاری است که هرگز فراموش نخواهند شد و گرامیداشت چنین روزهایی اهمیت این موضوع را بیان خواهد کرد.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها