پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 220479 ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱

جلسه هماهنگی سوم خرداد سالروز بزرگداشت آزادسازی خرمشهردر شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:جلسه هماهنگی سوم خرداد سالروز بزرگداشت آزادسازی خرمشهردر شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

جلسه هماهنگی سوم خرداد سالروز بزرگداشت آزادسازی خرمشهردر شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، حسن پیرکرمی درجلسه هماهنگی برنامه ها و مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرستان سرپل ذهاب گفت: باید این حماسه جاوید و ماندگار برای ملت ایران اسلامی که یادآور جانفشانی ها و مقاومت رزمندگان و شهداست و با الطاف الهی و تعهد و ایمان و اخلاص آنها به بار نشسته، باشکوه تمام ارج نهاده شود.

 

وی با بیان اینکه فتح خرمشهرحاصل رشادت جانفشانی غیورمردانی همچون ارتش ،سپاه و بسیجیان است ،گفت: برگزاری پربار و تاثیرگذار مراسم چنین ایام گرانقدری، می تواند فرهنگ جهاد و شهادت را که باعث عزت و سربلندی نظام است را به نسل حاضر و آیندگان معرفی کند.

 

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری باتشریح برنامه های بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد سالروز فتح تمام ارزشهای اسلامی است.

 

وی گفت: به همین منظور و به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، برنامه های مختلف نظیر غباروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری محفل انس با قرآن کریم ، برپایی ایست بازرسی، سخنرانی قبل خطبه های نماز جمعه ،فضاسازی شهر انجام خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه در پایان گفت: سوم خرداد برای مردم ایران و بخصوص خانواده های معظم شهدا ،ایثارگران ، جانبازان و همه کسانی که به نحوی در دوران ۸ سال دفاع مقدس درگیر جنگ و رخدادهای آن بودند یادآور خاطرات با ارزش بسیاری است که هرگز فراموش نخواهند شد و گرامیداشت چنین روزهایی اهمیت این موضوع را بیان خواهد کرد.

 

انتهای پیام/3033