پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 220478 ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱

با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه :

اولین سیتی استیج مربیگری زندگی در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه و فرمانداری و ادارات مختلف شهرستان سرپل ذهاب اولین سیتی استیج مربیگری زندگی با استقبال مسئولین و مردم خونگرم و مقاوم شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب در پارک نشاط این شهربرگزار شد.

اولین سیتی استیج مربیگری زندگی در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، دراین مراسم فرماندارسرپل ذهاب محبت جمالی نیا با اشاره به اهمیت آموزش و توجه به شادکامی در زندگی گفت: پس از بحران زلزله سال 96 ، ورزشکارانی از این شهرستان درسطح مسابقات ملی و بین المللی مدال افتخار کسب کرده اند و این نشان از اراده و سخت کوشی این مردم و شور و نشاط اجتماعی می باشد.

 

وی افزود: با مشارکت مردم و پایان عملیات تعمیری واحدهای آسیب دیده شهری، فضای محیط سکونتگاهی زلزله زدگان در پارک ها و فضاهای عمومی عملا از کانکس خالی شده و زمینه تفریح و تفنن و گذراندن اوقات فراغت برای خانواده ها ایجاد شده است و امید است با همکاری مردم دست به دست هم این نشاط اجتماعی تداوم یابد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: اگر مشارکت فکری و پایداری مردم تداوم داشته باشد یک دگرگونی فرهنگی در جوابدهی به آسیب های اجتماعی که لطمه زیادی به زیرساخت های خانواده ایجاد کرده است خواهند رسید.

 

در ادامه دکترنبی بستان متخصص روانشناسی بعنوان سخنران و مجری طرح سیتی استیج گفت: در جامعه امروزی با کمبود شادی و نشاط اجتماعی روبرو هستیم و این مسئله می تواند یک هشدار جدی و آسیب جدی در استان باشد، دوره های سیتی استیج می تواند باعث ایجاد امید و هیجان مثبت در جامعه، احساس شادکامی و لذت در زندگی شخصی و کاهش دغدغه‌ها و نگرانی های شهروندان شود.

 

وی افزود: هدف اصلی از اجرای طرح سیتی استیج ،آموزش رفتار شهروندی و ایجاد تغییرات مثبت درسبک زندگی  و افزایش شادی و نشاط اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت روان  شهروندان می باشد.

 

لازم به ذکراست در پایان برنامه های موسیقی،عروسک گردانی و قصه گویی ،مسابقه و اهداء جوایز اجرا و پیام سیتی استیج " شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم" توسط شرکت کنندگان قرائت شد.

انتهای پیام/3033