30. ارديبهشت 1398 - 14:29   |   کد مطلب: 220462
بازی دراز1404:امیر آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید قرارگاه تاکتیکی لشکر ۸۱ کرمانشاه ؛ نیروهای مسلح در امداد و خدمات رسانی به مردم در حوادث غیر مترقبه نقش مهمی دارد و یگانهای مستقر در منطقه عملکرد بسیار مناسبی در زمان سیل و زلزله استان کرمانشاه از خود بجای گذاشتند.

به گزارش بازی دراز، امیر آریانفر در مراسم تودیع و معارفه فرماندهقرارگاه تاکتیکی لشکر ۸۱ کرمانشاه اظهارداشت : فرمانده اساس کار نیروهای مسلح بوده ونقش محوری در هدایت و پرورش نیروها داشته ودر برابر آنها مسئولیت دارد .

وی افزود : نیروهای مسلح در امداد و خدمات رسانی به مردم در حوادث غیر مترقبه نقش مهمی دارد و یگانهای مستقر در منطقه عملکرد بسیار مناسبی در زمان سیل و زلزله استان کرمانشاه از خود بجای گذاشتند.
ایسان بابیان اینکه استکبار جهانی جنگ تمام عیاری را علیه نظام به راه انداخته است افزود : استکبار جهانی با به راه انداختن عملیات روانی و اعرام ناوهای نظامی خود به منطقه قصد تضعیف روحیه مردم و ضربه زدن به نظام را داشت که به برکت وجود مقام عظمای ولایت و نیروهای مسلح آماده کشور حتی جرات شلیک یک گلوله به سوی کشور را نداست که نشاندهنده عزت و اقتدار کامل نظام مقدس جمهوری اسلامی است واین مهم نشات گرفته از وجود نیروهای ولایتمدار وبصیر و شجاع می باشد.
امیرآریانفر تصریح کرد : امروز فشار اقتصادی زندگی و معیشت مردم را به یختی انداخته ولی ما همچون امت پیامبر ص که در مقابل محاصره اقتصادی کفار مقاومت کرد در برابر فشارهای اقتصادی دشمن مقاومت کرده و اجازه نخواهیم داد دشمن در ما نفوذ کند.

لازم به ذکر ایت در این مراسم  امیر سرتیپ دوم ستاد حسین سبزی بعنوان فرمانده جدید قرارگاه تاکتیکی لشکر ۸۱ کرمانشاه منصوب و از خدمات چند ساله امیر سرتیپ دوم ستاد علیرضا یوسفی تقدیر شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها