29. ارديبهشت 1398 - 13:24   |   کد مطلب: 220447
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب درجلسه طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از آغازطرح ملی بسیج کنترل فشار خون در شهرستان سرپل ذهاب خبرداد.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا فرماندار سرپل ذهاب درجلسه طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در شهرستان سرپل ذهاب ازآغاز طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در تمام مراکز بهداشتی و درمانی، خانه های بهداشت و پایگاه های مستقر در این شهرستان به منظور کنترل فشار خون افراد بالای 30 سال خبر داد.

 

وی افزود: هدف از برگزاری این طرح شناسایی افرادی است که دارای فشار خون بالا بوده و از آن بی خبر هستند و یا در صورت اطلاع به منظور درمان کامل به متخصصین معرفی شوند.

 

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت: به منظور آگاه‌سازی شهروندان ازعوامل خطر این بیماری و تشخیص افراد مبتلا، طرح بسیج ملی کنترل فشار خون 27اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور و روز جهانی قلب آغاز و تا 15 تیرماه اجرا می شود.

 

وی در پایان گفت: جامعه مورد هدف طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بیماران کلیوی ، مادران باردار، و تمامی افراد بالای 30 سال می باشد . در صورتی که افراد دارای فشار خون بالا باشند مشخصات فردی آنان به منظور انجام مراحل درمانی در سامانه ثبت می شود.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها