پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 220405 ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴

جلسه سرمربیان حلقه های صالحین سپاه ناحیه سرپلذهاب در دفتر امام جمعه سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:جلسه سرمربیان حلقه های صالحین سپاه ناحیه سرپلذهاب با حضور امام جمعه، فرماندهی و مسئول حوزه نمایندگی سپاه ناحیه سرپلذهاب در دفتر امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

جلسه سرمربیان حلقه های صالحین سپاه ناحیه سرپلذهاب در دفتر امام جمعه سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، جلسه سرمربیان حلقه های صالحین سپاه ناحیه سرپلذهاب با حضور امام جمعه، فرماندهی و مسئول حوزه نمایندگی سپاه ناحیه سرپلذهاب در دفتر امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

 

در این جلسه امام جمعه سرپل ذهاب گفت: تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقلابی و دارای موضع از اهداف اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است تا با اتکا به این اصول ضمن حفظ آرمان ها و دستاورد های نظام اسلامی، رسیدن به نقطه اوج اهداف انقلابی را فراهم سازد.

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: از این رو، اجرای صالحین و یاری رساندن به مجریان و طراحان این طرح عظیم و ارزشمند به مثابه همراهی کردن در پایه گذاری سنت حسنه‌ای است درست هم وزن تلاش ارزشمند شهیدان گرانقدر؛ فلذا بهره گیری از این ظرفیت همگانی در رسیدن به اهداف والای جامعه که همانا بصیرت افزایی، استکبار ستیزی و ... است، از جمله وظیفه تک تک اقشار متعدد جامعه بخصوص جوانان است.

 

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب درادامه دربخشی ازسخنان خود گفت:امروزه بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان پیش قدم باشند و با بالا بردن بصیرت خود هجمه‌های دشمنان را ناکام بگذارند.

 

سرهنگ نوروز اکبری گفت: اگر جوان مؤمن و متدین کشور با روحیه بسیجی و انقلابی رشد کند قطعاً به فرد مفیدی برای انقلاب اسلامی تبدیل خواهد شد و این مهم در حلقات صالحین نیز واکاوی شده و به نتایج مطلوبی نیز دست پیدا کرده ایم.

انتهای پیام/3033