24. ارديبهشت 1398 - 9:44   |   کد مطلب: 220396
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی‌ها که در اداره امور جاری هم مانده اند با القای سایه جنگ به دنبال سازش و تسلیم ملت هستند تا اگر جنگ نشد که نمی‌شود، خود را قهرمانان مذاکره بنامند.

به گزارش بازی دراز، 

عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: آمریکایی‌ها وقتی اعلام می‌کنند وارد جنگ نظامی نمی‌شویم این نشان دهنده واقعیتی است که هم آنها از آن خبر دارند و هم ما، در آن زمانی که در ابتدای پیروزی انقلاب و حتی دستگیری جاسوس های لانه جاسوسی که بالاترین ضربه سیاسی به آمریکا در طول تاریخ بود و آمریکا بزرگترین و بهترین ناوهای جنگی خود را وارد خلیج فارس کرد اما هیچ غلطی نتوانست بکند.

وی افزود: ایران قدرت برتر در منطقه است و توانمندی های نظامی بسیار بالایی دارد، لذا امکان تدافع بالا و مقابله چند صد برابری در مقایسه با اوایل انقلاب را دارد و با این وجود آمریکا هیچگاه وارد معرکه جنگ نظامی نخواهد شد و این بسیار روشن است و همه تحلیلگران خارجی هم بر این موضوع اذعان دارند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه عده ای که در امورات جاری خود مانده اند و برنامه اقتصادی ندارند می خواهند ذهن مردم را به سمت این موضوع ببرند که جنگ نظامی در پیش است و اگر جنگ نشد بگویند ما قهرمانان مذاکره بودیم و اجازه ندادیم جنگ شود هدف آنها این است که مردم را برای سازش و تسلیم آماده و این را به جامعه القا کنند.

مصری خاطرنشان کرد: برخی هم به این موضوع دامن می زنند این خواب آشفته ای است که تعبیر ندارد نه آمریکا اهل جنگ است و نه در این کشور جنگی رخ می دهد چون قطعا آن که در این قضیه ضرر می‌بیند آمریکا است این هم نخواهد شد مثل آنچه پیش از برجام نوید می دادند اگر برجام امضا شود چنین می شود و چنان می شود حالا که برجام نشد عده ای می خواهند القای جنگ نظامی کنند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ جنگی در کار نیست و اگر بخواهند چنین ریسکی کنند ضربه پذیر مطلق آمریکا و کشورهای هم پیمان او خواهد بود، خاطرنشان کرد: ترامپ هم به دنبال این است که امتیازی از ایران بگیرد و بگوید بیشتر از اوباما از ایران امتیاز گرفته در حالی که ما همه امتیازها را داده ایم و چیزی نمانده به ترامپ بدهیم.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه ترامپ با کشورهای دیگر نیز از نظر سیاسی و اقتصادی درگیر است، گفت: ترامپ با چنین ژستی جلو می آید و می خواهد از این امتیازها برای دور بعدی انتخابات خود استفاده کند ما امتیازی نخواهیم داد و او این آرزو را با خود به گور خواهد برد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها