پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 220389 ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳

دیدارامام جمعه سرپل ذهاب و جمعی ازروحانیون شهرستان با فرماندهی جدید سپاه ناحیه سرپل ذهاب

بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب و جمعی ازروحانیون شهرستان با فرماندهی جدید سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار و گفتگو کردند.

دیدارامام جمعه سرپل ذهاب و جمعی ازروحانیون شهرستان با فرماندهی جدید سپاه ناحیه سرپل ذهاب

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب و جمعی ازروحانیون شهرستان با فرماندهی جدید سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدارامام جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه دفاع از تماميت ارضي و حفظ و صيانت از استقلال نظام مقدس جمهوري اسلامي بر عهده تك تك ماست،گفت: نیروهای سپاه از نظر معنوی، اعتقادی روحیه ایثار، فداکاری و شهادت طلبی نیزسرآمد هستند .

 

وی با اشاره به اهميت حفظ وحدت و روحيه برادري در سطح نيروهاي مسلح خاطرنشان كرد: وحدت كليد پيروزي است و همه در نيروهاي مسلح اعم از ارتش، سپاه، نيروي انتظامي و بسيج دست به دست هم مي دهيم تا نظام اسلامي را از گزند دشمنان حفظ كنيم.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری در ادامه گفت: از زمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون در هر زمینه ای که نظام نوپای جمهوری اسلامی با مشکل مواجه شده یا مورد تهدید قرار گرفته، سپاه وارد شده و مأموریتش را به بهترین شکل ممکن انجام داده است، در حال حاضر هم این نهاد انقلابی از هر جهت آماده دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می باشد و با وجود آن، نظام جمهوری اسلامی ایران ازهیچ تهدید داخلی و خارجی ترسی به خود راه نمی دهد.

انتهای پیام/3033