22. ارديبهشت 1398 - 13:45   |   کد مطلب: 220386
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت:هرمسئولی که در نظام جمهوری اسلامی پست و مقامی را قبول می کند این پست و جایگاه و مقام هم می تواند رحمت بهشت و رضوان الهی را تضمین کند هم می تواند آتش جهنم را شعله ور کند.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب دردر آئین معرفه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب که امروز در مصلی نمازجمعه سرپل ذهاب برگزار شد، گفت: امروزه همه ما وظیفه داریم در کنار مسئولین باشیم ،از مسئولین حمایت کنیم ،قدرزحمات را بدانیم و البته باید مسئولین هم قدر مردم را بدانند و میدانند.

 

وی یاداور شد: بلایایی طبیعی سیل و زلزله خیلی مردم را آزاد و اذیت کرد دولتمردان، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران، ارتش قهرمان با امکانات و تجهیزات، نیروهای انتظامی با نیروهای خدمات رسان در کنار هم قرار گرفتند توانستند دربحرانی که در این شهر اتفاق افتاده بود غلبه پیدا کنند.

 

وی ضمن تشکرو قدردانی ازحضور و مدیریت فرماندهی از سرداریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) در استان کرمانشاه گفت: هرمسئولی که در نظام جمهوری اسلامی پست و مقامی را قبول می کند این پست و جایگاه و مقام هم می تواند رحمت بهشت و رضوان الهی را تضمین کند هم می تواند آتش جهنم را شعله ور کند.

 

وی افزود: اگربه وظیفه ومسئولیت خود عمل کنیم سنگی از جلو پای مردم برداریم قطعا مورد تکریم الهی قرار می گیریم ولی اگر مسئولیتی قبول کردیم و جایگاه و پستی اشغال کردیم اما هدف و انگیزه خدمت به مردم نباشد به دنبال به دست آوردن قدرت باشیم همان میزریاستی که برآن تکیه زدیم تبدیل به اتش سوزان می شود.

 

فاطمی نسب با بیان اینکه حمایت از سپاه پاسدارن حمایت ازراه شهدا و آرمان های اامما راحل(ره) است، گفت: امروزه که فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ کرمی با کارنامه درخشان در سرپل ذهاب می رود چقدر تسکین بخشید وزحمات در این شهرستان متحمل شد و یک فرزندی دیگر از فرزندان آب و خاک مشغول به خدمت می شود و ما وظیفه داریم همکاری و همراهی لازم با بسیجیان و سپاه پاسداران همچون ارتش و دیگر نیروهای انقلابی و ارزشی داشته باشیم.

در پایان این آیین از خدمات سرهنگ نجفعلی کرمی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب با اهدای هدایایی تجلیل و سرهنگ دوم پاسدارنوروز اکبری به عنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی کرد.

انتهای پیامم/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها