پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 220381 ۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

با حضورفرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:

آیین معارفه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:آیین تودیع ومعارفه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب امروز با حضور سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ،‌امام جمعه ،‌فرماندار وجمعی از مسئولین و بسیجیان در مصلی نماز جمعه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

 آیین معارفه فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، سردار سرتیپ بهمن ریحانی درآئین معارفه جدید فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب با اشاره به وحدت و یکپارچگی مردم شهرستان سرپل ذهاب با مذاهب مختلف درمدت بحران زلزله گفت: مردم سرپل ذهاب مردم قدرشناس و خوب بودند با مذاهب مختلف در شرایط سخت زلزله با مشکلات فراوان اولین کمک های خود را برای سیل زدگان گسیل کردند و این نشان از روح بزرگ ،تفکر زیبا و براساس پایه های  کرامت انسانی است که مردم سرپل ذهاب دارند.

 

وی به صعود چندین هزارنفری به ارتفاعات یادمان شهدای بازی درازاشاره کرد و گفت: سرپل ذهاب در چنین روزی میزبان مهمانان زیادی ازسراسرکشوربودند و در هیچ زمان و مکانی این چندین هزارنفر جمع نمی شدند و این تحقق تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری نسبت به بازی دراز است.

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سرپل ذهاب اذعان داشت: مردم سرپل ذهاب در کنارمسئولین ،سپاه و بسیج دست به دست هم در دوران زلزله روح شکرگذاری داشتند و در کانکس و شرایط سخت به سر می بردند و قطعا روزهای زیبا و خوبی خواهند داشت.

 

وی ضمن اشاره به دوران شکل گیری انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی ونابودی دشمنان بعثی عراق و مقاومت و جهاد و از خود گذشتگی مردم ایران اسلامی ادامه داد: چهل سال پرافتخارازعمر با عزت انقلاب اسلامی پشت سرگذاشتیم ، اما دشمنان ما در راس آن آمریکا عزم جزم کردم تا 22 بهمن سال 97 نتوانیم مردم به صحنه بیاوریم وجشن چهل سالگی انقلاب بگیریم  اما ملت ایران با بی اعتنایی ازکناراین حرف گذشتند ودر صحنه حاضر شدند و فتنه و دسیسه ها وچالش های زیادی  پشت سرگذاشتند.

 

وی ضمن یادآوری وعده امام راحل (ره) نسبت به فروپاشی اساس و پایه دشمنان اسلام در راس آن آمریکا گفت: به زودی دشمنان ما ازهم خواهد پاشید؛ ملت ایران اسلامی ملت سربلند و قدرتمند خواهد بود.

 

سردارریحانی با اشاره به بیانیه «گام دوم انقلاب» مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران الخصوص جوانان گفت: ما دنبال سوء استفاده ازعلم نیستیم اما با تولید علم و اقتصاد در کنار اخلاق متعهدانه و ایمان، علم را تبدیل به ثروت خواهیم کرد تا بخشی از مشکلات را حل کنیم.

 

وی بیان داشت: هیچ تشکل ،اجتماع و سازمانی همچون بسیج مقتدر و با برکت ندیده ایم ، بسیج حضور سازمان یافته و آگاهانه و با بصیرت مردم در تمام صحنه ها است و به گفته امام راحل (ره) بسیج راهی برای تضمین انقلاب اسلامی در برابر حوادث و فتنه ها است.

 

در پایان این آیین از خدمات سرهنگ نجفعلی کرمی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب با اهدای هدایایی تجلیل و سرهنگ دوم پاسدارنوروز اکبری به عنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی کرد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار تن جمعیت و 48 کیلومتر مرز با عراق دارد.

انتهای پیام/3033