21. ارديبهشت 1398 - 12:57   |   کد مطلب: 220379
رئیس بسیج سازندگی شهرستان سرپل ذهاب :
بسیج سازندگی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش پیشتازی داشته است
بازی دراز1404:رئیس بسیج سازندگی شهرستان سرپل ذهاب گفت:بسیج سازندگی با هدف رفع محرومیت زدایی و کمک به اقشار نیازمند در مناطق محروم کشور نقش آفرینی می کند و به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای دولتی و مردمی موجود در کشوراز نظر ظرفیت های فراوانی برای حضور درعرصه های مختلف برخوردار است .

به گزارش بازی دراز، نریمان حیدری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت تاسیس بسیج سازندگی گفت: بسیج سازندگی با هدف رفع محرومیت زدایی و کمک به اقشار نیازمند در مناطق محروم کشور نقش آفرینی می کند و به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای دولتی و مردمی موجود در کشوراز نظر ظرفیت های فراوانی برای حضور درعرصه های مختلف برخوردار است .

 

وی افزود: بسیج سازندگی نه تنها تمام جغرافیای کشور را در کلیه نقاط شهری و روستایی تحت پوشش قرار داده است بلکه از تنوع و ماموریت و تعدد و گستردگی فراوان رده های وابسته در اقشار و صفوف مختلف موضوعات گوناگون نیز برخوردار است .

 

حیدری بیان کرد: ازسوی بسیج سازندگی خدمات مناسبی برای مردم به ویژه به وسیله گروه های جهادی خود جوش و مردمی ارائه شده است، کارگروه های جهادی و بسیج سازندگی که میلیون ها نفر از آن بهره می برند در چهار عرصه ،محور سازندگی و خدمات محرومیت زدایی ،اقتصاد مقاومتی و حوداث غیر متقربه فعالیت دارند.

 

رئیس بسیج سازندگی شهرستان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری تنها راه نجات اقتصاد کشورعنوان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای این است که در تمام مسایل اقتصادی بتوانیم پتانسیل های داخلی تکیه کنیم  و وابستگی به خارج را به داخل برسانیم و متاسفانه امروز ما وارد کننده ضروری ترین کالای کشور از قبیل برنج و گندم هستیم.

 

حیدری بیان داشت: امروزه ما در استان کرمانشاه 8 هزارهکتار زمین حاصل خیز داریم که 7هزار هکتار به صورت دیم کشت می شود که چنین روش کشاورزی در این عصر هیچ گونه توجیهی ندارد.

 

وی تاکید کرد: ازلحاظ منابع آبی کمبودی نداریم  لذا با مدیریت جهادی در محورمصرف و با طرح های گرمسیری دراستان که نقطه عطفی شکوفایی است بسیج سازندگی می تواند تاثیرات خوبی را بر روی اقتصاد کشور گذاشته و بگذارد که گسترش فرهنگ در اقتصاد کشور مهمترین وظیفه این نهاد انقلابی و خود جوش است.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها