پربازدیدترین ها

کد خبر: 220363 ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :

عمل به دستورات قرآن و عدم اعتماد به دشمن رمز تداوم و موفقیت انقلاب اسلامی است / مسئولین و اقشار مختلف مردم با وحدت کامل به میدان مقابله با فشارهای دشمن ورود کنند

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : عمل به دستورات قرآن و عدم اعتماد به دشمن رمز تداوم و موفقیت انقلاب اسلامی در برابر دشمنان است لذا مسئولین و اقشار مختلف مردم باید با وحدت کامل به میدان مقابله با فشارهای اقتصادی وسیاسی دشمن ورود کنند.

عمل به دستورات قرآن و عدم اعتماد به دشمن رمز تداوم و موفقیت انقلاب اسلامی است / مسئولین و اقشار مختلف مردم با وحدت کامل به میدان مقابله با فشارهای دشمن ورود کنند

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بااشاره به دیدار قاریان قرآن با رهبر انقلاب اظهارداشت : رهبر انقلاب دراین دیدار به بیان یک تجربه و یک عبرت در رابطه با عمل به دستورات قرآن پرداخته و عمل به قرآن را موجب موفقیت انقلاب اسلامی در برابر دشمنان دانستند.


وی افزود : بیداری اسلامی در سال ۲۰۱۱ میلادی و انقلاب مردمی مصر و سرکارآمدن گروههای اسلام گرا به گفته مقام معظم رهبری به علت عمل نکردن به آموزه ها و دستورات قرآنی تداوم نیافت در حالیکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل به دلیل عمل کردن به آموزه های قرآنی تداوم یافته است.
ایشان بابیان اینکه انقلاب اسلامی می تواند عبرت خوبی برای انقلابهای مردمی باشد افزود : انقلاب اسلامی با پیروی از دستورات قرآن کریم و عدم اعتماد به دشمنان اسلام در برابر دشمنان پیروز بوده و از گردنه های سخت عبور کرده است.
خطیب جمعه شهرستان اذعان داشت : سران کشور مصر پس از بیداری اسلامی ،پیروزی اولیه و سرنگون کردن دیکتاتور غرب گرا و وابسته به آمریکا بجای عمل به دستورات قرآن و عدم رجوع به ظالمین به آمریکا اعتماد کرد و به جای همراهی با مومنین و وحدت با کشورهای اسلامی به سمت دشمنان دین اسلام رفتند که نتیجه آن مصادره انقلاب شد.
فاطمی نسب تصریح کرد : امروز بعد از حدود چهاردهه از عمر انقلاب اسلامی عده ای ساده اندیش و غربگرا بدون توجه به فرامین قرآن به نوعی به دشمن اعتماد کردند که نتیجه آن تعطیلی بیش از ۹۰ درصد صنعت هسته‌ای و افزایش فشارهای بیشتر به جمهوری اسلامی شد.
وی افزود : دشمن امروز آرایش جنگی علیه نظام اسلامی گرفته و به دنبال تهاجم گسترده به مردم ایران در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، نفوذ اطلاعاتی و ضربه زدن خصوصاً به وسیله به فضای مجازی است لذا مسئولین و اقشار مختلف مردم و نخبگان وظیفه دارند که با آمادگی کامل وارد میدان شوند.


امام جمعه شهرستان تصریح کرد : دشمن قصد دارد از طریق تضعیف قدرت اقتصادی ایران و به قول خود به صفر رساندن توان اقتصادی ایران اسلامی ر را از مسیر استقلال طلبی و تبدیل شدن به یک قدرت موثر منطقه‌ای و بین‌المللی باز دارد.
وی خاطرنشان کرد : در فرهنگ اسلامی همه افراد جامعه علاوه بر تکالیف فردی دارای مسئولیت های اجتماعی نیز هستند یکی از مهمترین مسئولیت های اجتماعی مسلمانان تقویت‌قوای و گسترش ارزشهای اخلاقی در جامعه است.
 وی ادامه داد : تکریم ویژه ماه مبارک رمضان یکی از مصادیق بارز این مسئولیت الهی است لذا رعایت همگانی شئونات این ماه در محیط‌های عمومی از وظایف مهم همه مسلمانان است.
ایشان درادامه با اشاره به مناسبت های پیش رو سالروز رحلت حضرت خدیجه سلام الله علیها را از مناسبت‌های ماه رمضان دانست و گفت: حضرت خدیجه سلام الله علیها الگوی از ایمان بصیرت و پایداری برای زنان در نظام اسلامی است.