18. ارديبهشت 1398 - 13:36   |   کد مطلب: 220357
بازی دراز1404:به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی دیدارجانشین فرمانده سپاه ناحیه و کارکنان بسیج سازندگی سرپل ذهاب با امام جمعه شهرستان صورت گرفت.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این دیدار گفت: بسیج سازندگی شهرستان سرپل ذهاب زمینه فعالیت و اشتغال جوانان در عرصه های مختلف را فراهم کرده است و لذا باید پیش از پیش به این امر توجه بیشتری شود تا رونق در تولید موجب رفع محرومیت ها و بیکاری جوانان شود.

 

وی بیان کرد: بسیج سازندگی با هدف رفع محرومیت‌زدایی و کمک به اقشارنیازمند و نیزمناطق زلزله‌زده در روستاها نقش آفرینی کرده و این جای تقدیر دارد.

 

جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در ادامه گفت: ارائه ی آموزش های فنی و حرفه ای، اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی با تنوع رشته های بالغ بر 10 رشته به 2هزارنفر از بسیجیان سطح شهرستان و روستاهای تابع، اعطای بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان وام کم بهره به 100 نفر از بسیجیان سطح شهرستان و روستاهای تابع که به ایجاد شغل برای آنها انجامیده است از مهمترین اقدامات بسیج سازندگی سرپل ذهاب است.

 

وی ایجاد صندوق های قرض الحسنه اشتغال زای مردم یار و مردم نهاد در سطح شهرستان و روستاهای شهرستان به تعداد 16 صندوق ، برگزاری اردوهای جهادی با هدف رفع محرومیت در مناطق کمتر برخوردار و کمتر توسعه یافته از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد.

 

کاکایی گفت: احداث 8 واحد منزل مسکونی برای مددجویان بهزیستی با همکاری بسیج سازندگی استان وتکمیل مدرسه در روستای تپه کنعان و کمک به ساخت مساجد در روستاهای اطراف شهرستان از اقدامات عمرانی بسیج سازندگی این شهرستان می باشد.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها