18. ارديبهشت 1398 - 10:45   |   کد مطلب: 220348
: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: اجرایی نشدن برخی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باید ریشه یابی شود.

به گزارش بازی دراز، 

هدایت حاتمی عصر روز سه شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه موظف است تمام صورت جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را بررسی کند و علت عدم رسیدگی به مصوباتی را که در این ستاد عنوان شده هر چه سریع‌تر اعلام و ریشه یابیکنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری افزود: دستگاه‌های خدمت رسان در صورت داشتن طلب از واحدهای تولیدی و اقتصادی، مصوبات حمایتی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را حاکم بداند.

وی یادآور شد: مهر ماه سال گذشته مصوبه‌ای داشتیم که طی آن قرار شد واحدهای تولیدی که چند مشکل دارند و امکان حل و فصل آن مشکلات توسط یکی از شرکت‌های خدماتی وجود دارد هر روز یک دستگاه برای آنها خط و نشان نکشد.

حاتمی ابراز داشت: دستگاه‌هایی که برای واحدهای تولیدی خط و نشان می کشند و در برابر تولید سنگ اندازی می‌کنند یا با واحدهای تولیدی خصومت و عداوت دارند و یا حرف مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید را به خوبی متوجه نشده‌اند.

محسن دارابی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در این نشست به ارائه راهکارها و محورهای اساسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۸ به منظور رونق تولید پرداخت و گفت: واحدهای تولیدی فعالی که اشتغالشان را حفظ کرده‌اند از اقدامات اجرایی علیه آنها تا پایان سال ۹۹ خودداری کنیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها