15. ارديبهشت 1398 - 11:37   |   کد مطلب: 220304
رئیس پلیس راه شهرستان سرپل ذهاب خبرداد:
وانت نیسان جان عابر پیاده در سرپل ذهاب را گرفت
بازی دراز1404:رئیس پلیس راه شهرستان سرپل ذهاب گفت: راننده یک دستگاه وانت نیسان به علت توجه نکردن به جلو باعث مرگ عابر پیاده در محور روستای رشیدعباس به روستای بریموند در بخش مرکزی سرپل ذهاب شد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ کریم ویسی درگفتگو با خبرنگار ما ازبرخورد وانت نیسان با عابر پیاده درمحورروستای رشید عباس به روستای بریموند در بخش مرکزی سرپل ذهاب خبرداد و گفت: این حادثه متاسفانه منجر به فوت عابر پیاده شده است.

 

وی گفت: بنا به نظرکارشناسان پلیس راه، علت این حادثه توجه نکردن به جلو از سوی راننده وانت نیسان نسبت به عابر پیاده بوده است.

 

وی ضمن بیان توصیه‌های پلیس برای جلوگیری از تصادف عابران پیاده گفت: عابران باید در تاریکی شب لباسی بپوشند که رانندگان عبوری بهتر آنها را ببینند و حتی‌المقدور از لباس و کفش بازتابنده نور و رنگ روشن استفاده کنند و در هنگام تاریکی هوا نیز از قسمت‌های روشن و زیر نور چراغ‌های خیابان عبور کنند تا رانندگان بتوانند آنها را به‌خوبی تشخیص بدهند.

 

وی با تاکید براینکه هنگام عبور ازعرض جاده به هیچ عنوان نباید از جلو یا پشت خودرواقدام به تردد کرد، گفت: عابران پیاده باید صبر کنند تا پس از حرکت خودرو ، اقدام به تردد کنند ویا اینکه در تقاطع‌ها نیز با سبز شدن چراغ عابر پیاده ادامه مسیر بدهند.

 

به گفته سرهنگ ویسی این هشدارها و توصیه‌ها ممکن است ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد اما اکثر جانباختگان حوادث رانندگی به دلیل عدم رعایت همین موارد جان خود را از دست داده‌اند.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها