پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 220198 ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵

جشنواره تجلیل ازفرهنگیان و دانش آموزان برتر حوزه تربیت بدنی و سلامت در سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:جشنواره تجلیل ازفرهنگیان و دانش آموزان برتر حوزه تربیت بدنی و سلامت با حضور فرماندار ، رئیس آموزش پرورش شهرستان سرپل ذهاب و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان در محل کانون شهید باهنر سرپلذهاب برگزار شد.

 جشنواره تجلیل ازفرهنگیان و دانش آموزان برتر حوزه تربیت بدنی و سلامت در سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، جشنواره تجلیل ازفرهنگیان و دانش آموزان برتر حوزه تربیت بدنی و سلامت با حضور فرماندار ، رئیس آموزش پرورش شهرستان سرپل ذهاب و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان در محل کانون شهید باهنر سرپلذهاب برگزار شد.

محبت جمالی نیا فرماندارسرپل ذهاب در این مراسم با بیان اینکه هدف کلان مجموعه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان ، ایجاد نشاط، شادابی، تحرک و ارتقا سطح سلامت جسمانی و روحی و روانی دانش آموزان است؛ گفت: اجرای درس تربیت بدنی و زنگ ورزش و همچنین اجرای فعالیت های فوق برنامه و مسابقات ورزش دانش آموزی راه های تحقق این هدف مهم است.

 

رئیس اداره آموزش وپرورش سرپل ذهاب در ادامه با تشکر از تلاش و زحمات فرهنگیان تربیت بدنی شهرستان در اجرای برنامه های این حوزه، منابع انسانی، فضا و تجهیزات و برنامه را سه عامل موفیت در هر کار دانست و گفت: نیروی انسانی توانمند، باانگیزه و مدبر مهم ترین و تعیین کننده ترین فاکتور موفیت در هر کاری است.

انتهای پیام/3033