5. ارديبهشت 1398 - 10:22   |   کد مطلب: 220190
نا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند سه نفره سارقان منزل در شهر کرمانشاه و کشف 70 فقره سرقت با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش بازی دراز، ، سردار «منوچهر امان اللهی» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان کرمانشاهی، تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد. 
وی ادامه داد: کاراگاهان آگاهی با انجام تحقیقات بسیار و استفاده از شگردهای پلیسی، یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند. 
سردار امان اللهی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب 70 فقره سرقت منزل با همدستی 2 نفر دیگر در سطح شهر کرمانشاه اعتراف و عنوان کرد بخشی از اموال مسروقه توسط یکی از مالخران خریداری شده است. 
فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: با راهنمایی متهم دستگیر شده، مخفیگاه 2 همدست دیگر وی نیز شناسایی و کاراگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آن ها اقدام کردند. 
وی همچنین از کشف چندین دستگاه تلویزیون و چند تخته فرش، تعدادی لپ تاپ و وسایل برقی، لوازم تزئینی منزل، تابلو فرش، مجسمه های برنز، مقداری پوشاک و ... از مخفیگاه متهمان خبر داد. 
سردار امان اللهی یادآور شد: پس از دستگیری سارقان، فرد مالخر نیز در دام پلیس گرفتار و هر چهار نفر برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند. 
فرمانده انتظامی کرمانشاه همچنین با اشاره به بازسازی محل های سرقت، از شناسایی مالباختگان و شکایات آن ها از اعضای باند خبر داد. 
وی در پایان، پیشگیری از وقوع سرقت و کشف سرقت های انجام شده به همراه برخورد قاطعانه با سارقان را از جمله اولویت های پلیس استان کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد. 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها