5. ارديبهشت 1398 - 10:21   |   کد مطلب: 220187
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه طی حکمی «افشین کریمی» را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش بازی دراز، هوشنگ بازوند در این حکم خطاب به کریمی آورده است: «با توجه به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه منصوب می شوید.
استفاده بهینه از منابع انسانی موجود در استان، ارتقاء کیفی و کارایی آن ها و به کارگیری نیروهای متعهد و موثر در پست های اداری و اجرایی، ساماندهی و ارتقای فناوری اطلاعات و ارتباطات استان برای تحقق کامل دولت الکترونیک از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادستی و در راستای سیاست های تدبیر و امید بدان اهتمام نمایید.
توفیق روز افزون شما را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین مقام معظم رهبری از درگاه پروردگار متعال خواستارم.»
پیش از این هدایت حاتمی مسئولیت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری را بر عهده داشت که با تفکیک شدن این حوزه ها از یکدیگر طبق دستورالعمل اجرایی وزارت کشور از این پس حوزه اقتصادی با حاتمی و حوزه مدیریت و منابع انسانی هم با کریمی خواهد بود.
سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه پیش از این فرماندار اسلام آبادغرب بود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها