2. ارديبهشت 1398 - 12:43   |   کد مطلب: 220152
کرمانشاه - ایرنا- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، از برفی بودن محورهای مواصلاتی اورامانات خبر داد و از رانندگان خواست احتیاط کافی را هنگام رانندگی و حضور در جاده داشته باشند.

به گزارش بازی دراز،  پایگاه خبری پلیس روز دوشنبه به نقل از سرهنگ «محمد حیدری» اعلام کرد: هم اکنون در سه راهی شهدا در پاوه شاهد بارش برف و همچنین محور روانسر- پاوه نیز شاهد بارش همزمان باران و برف هستیم. 
وی با بیان اینکه لغزندگی جاده در هنگام بارش برف افزایش می یابد، گفت: با توجه به کوهستانی بودن محورهای اورامانات و شدت بارش ها در این منطقه رانندگان باید بیش از پیش احتیاط کنند. 
سرهنگ حیدری تصریح کرد: با وجود بارش برف در مناطق یاد شده، تردد خودروها جریان دارد و فعلا نیازی به بستن زنجیر چرخ نیست. 
رئیس پلیس راه کرمانشاه گفت: به جز محورهای اورامانات در بقیه محورها شاهد بارش باران هستیم که رانندگان باید با احتیاط و مراقبت بیشتری در جاده ها حضور یابند که حادثه ناگواری رخ ندهد. 
وی تصریح کرد: پرهیز از سرعت و سبقت های غیرمجاز، رعایت فاصله طولی مناسب و بستن کمربند ایمنی از توصیه های همیشگی پلیس به رانندگان برای حفظ جان آن ها و دیگر سرنشینان خودرو است. 
سرهنگ حیدری در پایان از حضور 65 گشت پلیس در جاده ها به منظور کمک و در عین حال برخورد با رانندگان متخلف خبر داد و گفت: خودروی افراد خاطی در صورت ارتکاب 2 تخلف حادثه ساز به مدت 72 ساعت توقیف می شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها