پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 220122 ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹

با محوریت گرامیداشت جشن بزرگ نیمه شعبان و سالگرد غرور آفرین بازی دراز؛

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:با محوریت گرامیداشت جشن بزرگ نیمه شعبان و سالگرد غرور آفرین بازی دراز ؛ اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید.

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه ویاد و خاطره شهدای عملیات غرورآفرین بازی دراز،گفت: از جمله دلایل اهمیت برگزاری اعیاد با محوریت مساجد این است که این کار یکی از راه‌های شناساندن و تبیین زندگی ائمه به شمار می‌رود، همچنین برگزاری جشن های ولادت می‌تواند امید را در افراد و جامعه افزایش داده و ارتباط با ائمه(ع) و حضور آنان در زندگی عملی افراد و نامگذاری فرزندان را بیشتر کند. 

 

وی با اشاره به اینکه درسالیان اخیردراین زمینه نیز برنامه‌ها و جشن‌های مذهبی و فرهنگی مناسب و درخورتحسینی برگزار شده است، گفت: با توجه به نزدیک شدن به نیمه شعبان سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم آل محمد (عج)، و برگزاری سالگرد عملیات بازی درازهمکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و آذین‌بندی و برنامه ریزی مناسب برای برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های مرتبط را با رویکرد فرهنگی و آموزشی مناسب نیازمندیم.

 

وی برضرورت برگزاری هر چه مطلوب برنامه‌های فرهنگی در شهرستان تأکید کرد و گفت: با افزایش تعامل و هم‌افزایی هر چه مناسب مسؤولان فرهنگی و مذهبی در اعیاد پیش‌رو در کنار مردم شاهد برگزاری باشکوه مراسمات فرهنگی و مذهبی خواهیم بود.

انتهای پیام/3033