29. فروردين 1398 - 12:36   |   کد مطلب: 220122
با محوریت گرامیداشت جشن بزرگ نیمه شعبان و سالگرد غرور آفرین بازی دراز؛
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرپلذهاب برگزار شد
بازی دراز1404:با محوریت گرامیداشت جشن بزرگ نیمه شعبان و سالگرد غرور آفرین بازی دراز ؛ اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه ویاد و خاطره شهدای عملیات غرورآفرین بازی دراز،گفت: از جمله دلایل اهمیت برگزاری اعیاد با محوریت مساجد این است که این کار یکی از راه‌های شناساندن و تبیین زندگی ائمه به شمار می‌رود، همچنین برگزاری جشن های ولادت می‌تواند امید را در افراد و جامعه افزایش داده و ارتباط با ائمه(ع) و حضور آنان در زندگی عملی افراد و نامگذاری فرزندان را بیشتر کند. 

 

وی با اشاره به اینکه درسالیان اخیردراین زمینه نیز برنامه‌ها و جشن‌های مذهبی و فرهنگی مناسب و درخورتحسینی برگزار شده است، گفت: با توجه به نزدیک شدن به نیمه شعبان سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم آل محمد (عج)، و برگزاری سالگرد عملیات بازی درازهمکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و آذین‌بندی و برنامه ریزی مناسب برای برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های مرتبط را با رویکرد فرهنگی و آموزشی مناسب نیازمندیم.

 

وی برضرورت برگزاری هر چه مطلوب برنامه‌های فرهنگی در شهرستان تأکید کرد و گفت: با افزایش تعامل و هم‌افزایی هر چه مناسب مسؤولان فرهنگی و مذهبی در اعیاد پیش‌رو در کنار مردم شاهد برگزاری باشکوه مراسمات فرهنگی و مذهبی خواهیم بود.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها