27. فروردين 1398 - 8:30   |   کد مطلب: 220098
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب با تاکید بر این که نیروهای ارتش همانند دیگر نیروهای نظامی در هشت سال جنگ تحمیلی حماسه آفریدند، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از سرزمین ایران آماده جانفشانی است.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درگفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت آستانه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نیروهای مسلح کشورمان با تفکر انقلابی، جهادی و روحیه شهادت طلبی در مسیر پیشرفت انقلاب گام بر می دارند و در پاسداری از کیان اسلامی تلاش می کنند.

 

وی افزود: با تاکید بر این که نیروهای ارتش همانند دیگر نیروهای نظامی در هشت سال جنگ تحمیلی حماسه آفریدند، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از سرزمین ایران آماده جانفشانی است.

 

امام جمعه سرپل ذهاب ضمن یادآوری حضور قهرمان ارتش در امداد رسانی به مردم درجریانات بلایایی طبیعی سیل و زلزله که طی دو سال گذشته کشورایران اسلامی را تحت تاثیرقرار داده است، گفت: آسایش امروز ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه، مرهون تلاش‌ها و فداکاری‌های ارتش و سپاه پاسداران و نیروهای نظامی است که اساسی‌ترین نیاز جامعه را به خوبی در کشور تامین می‌کنند.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها