پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 220086 ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

جهانگیری در تماس های تلفنی جداگانه با پنج استاندار:

دستگاه‌های امدادی تا هر زمان لازم در حالت آماده باش باشند

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در تماس های تلفنی با استانداران هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان رضوی و جنوبی بر آمادگی همه جانبه در استان‌های درگیر با سیل و مناطق در معرض طغیان رودخانه‌ها تاکید کرد و خواستار آماده باش دستگاه های امدادی تا هر زمان لازم شد.

دستگاه‌های امدادی تا هر زمان لازم در حالت آماده باش باشند

به گزارش بازی دراز،  از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، «اسحاق جهانگیری» امروز- یکشنبه- در این تماس های تلفنی جداگانه از آخرین وضعیت بارش ها و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با سیل در این استان ها مطلع شد.
معاون اول رییس جمهوری از استانداران این استان ها خواست تا با در نظر گرفتن تمامی احتمالات، امکانات و ظرفیت استان ها، خود را برای جلوگیری از بروز خسارات جانی و مالی به مردم بکار گیرند و دستگاه های امدادی و کمک رسان را تا هر زمان که لازم است در حالت آماده باش کامل نگه دارند.
جهانگیری همچنین بر هماهنگی همه دستگاه ها در چارچوب مصوبات جلسه ستاد مدیریت بحران استان تاکید کرد و با اشاره به پیش بینی های سازمان هواشناسی خواستار بکارگیری همه تمهیدات برای کاستن از خسارات احتمالی شد.
استانداران این استان ها نیز گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته به معاون اول رییس جمهوری ارائه کردند و از آمادگی همه جانبه برای مواجهه با سیل خبر دادند.