پربازدیدترین ها

کد خبر: 220083 ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

امام جمعه جوانرود:

آمریکا مادر تمام تروریست های دنیاست

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود با محکوم کردن اقدام خصمانه رییس جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: آمریکا خود مادر تمام تروریست های دنیاست.

آمریکا مادر تمام تروریست های دنیاست

به گزارش بازی دراز،  ماموستا ملااحمد فخری در خطبه های نماز جمعه این هفته جوانرود افزود: سپاه فرزند ملت ایران است و هراقدامی علیه این نهاد انقلابی به تمام ملت ایران بر می گردد.
وی اظهار داشت: در حالی آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تروریست معرفی می کند که خود اصلی ترین تروریست در جهان و آنها را حمایت کرده است.
خطیب جمعه جوانرود خاطرنشان کرد: موفقیت های این نهاد انقلابی در عرصه های مختلف باعث شده تا رییس جمهوری آمریکا سپاه را که مانع تحقق اهداف آنان شده در فهرست گروه های تروریستی معرفی کند.
ماموستا فخری گفت: این اقدام بی شرمانه دولت آمریکا موجب اتحاد و وحدت ملی در ایران اسلامی شده است.
نمازگزاران جوانرودی در اعتراض به قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروههای تروریستی توسط ترامپ بعداز نماز جمعه با برگزاری یک راهپیمایی این اقدام خصمانه آمریکا را محکوم کردند.
مردم جوانرود در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، اگر سپاه نبود کشور هم نبود، من سپاهیم، سپاه خار چشم دشمن نور چشم ملت است انزجار خود را از اقدام بی شرمانه امریکا علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.
در پایان این راهپیمایی بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت اقدام های استکبار جهانی قرائت با تکبیر حاضرین تایید شد.
هفنه گذشته ترامپ رییس جمهوری آمریکا در ادامه اقدام های خصمانه دولت این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران را در فهرست گروه های حامی تروریسم قرار داد.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.