پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 220070 ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴

مردم ایران همه یکپارچه شعار «سپاهی هستیم» سر دادند

استانها-ایرنا- ملت ایران امروز پس از اقامه نمازجمعه با خلق حماسه ای ماندگار درحمایت از سپاه پاسداران باشرکت در راهپیمایی ضداستکباری علیه اقدام ننگین رئیس جمهور آمریکا مبنی برمعرفی این نهاد انقلابی به عنوان گروه تروریستی فریاد «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند» را سر دادند تا خاری در چشم دشمنان این انقلاب باشد.

مردم ایران همه یکپارچه شعار «سپاهی هستیم» سر دادند

به گزارش بازی دراز، به گزارش خبرنگاران ایرنا از سراسر کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود انقلاب و صیانت ‌کننده بی ‌بدیل نهضت الهی، احیاگر اسلام ناب محمدی حضرت امام خمینی(ره) و میهن اسلامی ایران است که پیشگام نقش‌ آفرینی مثال ‌زدنی در عرصه ‌های گوناگون اعم از هشت ‌سال دفاع مقدس، سازندگی و بزنگاه ‌هایی همچون زلزله، سیل و خاصه جبهه مقاومت را در پرونده درخشان خود ثبت نموده است. 
امروز پس از 40 سال مجاهدت و سازندگی، باز هم مردم گرفتار در سیل استان ‌های کشور، شاهد هستند سپاه پاسداران صادقانه لباس مقدس سبز خود را در سیلاب گل ‌آلود برای مردم، معطر به عطر رشادت و خدمت کرده‌ است. 
اینک در پی اظهارات سخیف و اقدام نابخردانه سردمداران دولت تروریست‌ پرور، شیطان بزرگ آمریکا علیه سپاه پاسداران مایه مباهات انقلاب اسلامی و ملت سلحشور ایران و ذوق ‌زدگی رذیلانه رژیم جعلی و کودک ‌کش غاصب فلسطین، مردم سراسرکشور بعد از اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه 23 فروردین در راهپیمایی ضد استکباری - صهیونیستی و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت کردند . 
این تظاهرات باشکوه ضد آمریکایی بعد از اقامه نماز سیاسی ، عبادی در تمامی مراکز استانها، شهرستان ها و بخش های مختلف میهن اسلامی و در پاسخ به اقدام غیرقانونی و سخیف ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برگزار شد. 
مردم با حضور وحدت بخش خود، علیه اقدام ننگین رئیس جمهور منفور رژیم آمریکا فریاد 'ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند' را سر دادند تا خاری در چشم دشمنان کوردل این انقلاب باشد. 
راهپیمایان ضمن ابراز انزجار از سیاست های منطقه ای استکبار جهانی و آتش افروزی ایادی غرب در کشورهای مسلمان، بر حفظ وحدت و یکپارچکی و هوشیاری آحاد مردم و مسئولان در قبال توطئه های دشمنان تاکید و اقدام دولت آمریکا مبنی بر معرفی سپاه پاسداران به عنوان گروه تروریستی را به شدت محکوم کردند. 
در شرایطی که سپاه مقتدر پاسداران به عنوان امید مستضعفان در سطح جهان نورافشانی می‌کند و سردار سلیمانی و سپاه قدس رهبری جبهه مقاومت را در دست داشته و خواب راحت را از استکبار جهانی و صهیونیست‌ها سلب کرده است، دولت آمریکا این نهاد انقلابی را تروریست معرفی می‌کند. 
این در حالی است که دولت آمریکا به عنوان تروریست دولتی درتمام جنایات ضدبشری دست داشته و درپرورش داعش و تمام گروه‌های تروریستی شریک است. 
مردم آگاه و همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی امروز نیز همانند گذشته بار دیگر با سردادن شعار عزت و سربلندی بر حمایت از آرمان های انقلابی و سیاست ضد استکباری جمهوری اسلامی تاکید کردند. 
«مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل» ، «مجلس سپاهی شده ترامپ روانی شده» ، «آمریکا در چه فکریه ایران پر از سپاهیه» ، «سلیمانی می رزمه ترامپ می لرزه» از جمله شعارهای مردم در این راهپیمایی پرشور بود. 
در پایان شرکت کنندگان در راهپیمایی ضد آمریکایی و صهیونیستی با قرائت بیانیه ای این اقدام را محکوم کردند و با آتش زدن پرچم آمریکا خشم و انزجار خود را علیه اقدام ترامپ نشان دادند. 
حضور کودک و جوان گرفته تا پیرمرد و پیر زن، کارمند، کارگر، نوجوانانی سبزپوش که به پویش «من یک پاسدارم» پیوسته بودند و شهروندانی از همه اقشار، در این راهپیمایی ها جلوه خاص و حماسی بخشید و امروز «مرگ بر آمریکا» را بلندتر از همیشه با مشت های گره کرده، فریاد زدند و ترامپ را خوارتر، حقیرتر و ناامیدتر کردند. 
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه 19 فروردین ماه جاری اعلام کرد که واشنگتن، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است. 
اقدام کاخ سفید در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا با واکنش های گسترده ای داخلی و خارجی مواجه شد و بیشتر رسانه ها و شخصیت ها از آن به عنوان اقدام خصمانه، تشنج آفرین و احمقانه دونالد ترامپ یاد کرده اند. 
پیش از این، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از پاسداران، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با دشمن در میادین گوناگون برشمردند و اظهار داشتند: سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب(س) پیشقدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن. 
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری نیز در سخنانی موضوع واگذاری بلندی های جولان به رژیم صهیونیستی و اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی را اقدام احمقانه و بی خردانه آمریکا برای حمایت از یک گروه جنایتکار در سرزمین های اشغالی دانست و گفت: سپاه مدافع آزادی در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است. 
خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی بخش هایی از راهپیمایی امروز برخی مراکز را به شرح ذیل گزارش کرده اند: 

** کرمان 
تعداد زیادی از مردم، مسئولان و نمازگزاران کرمانی در راستای حمایت و همدلی با سپاه پاسداران انقاب اسلامی پس از نماز جمعه این هفته شهر کرمان به خیابان ها آمدند و مسیر مصلی امام علی (ع) تا حسینیه ثارالله این شهر را راهپیمایی کردند. 
مردم مناطق مختلف استان کرمان همزمان با سایر نقاط کشور اقدام اخیر و غیر قانونی رئیس جمهوری آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند. 
نمازگزاران کرمانی با در دست داشتن بنرها و پلاکاردهایی در محکومیت جنایات دونالد ترامپ، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دادند. 

** خراسان جنوبی 
راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از اقامه نمازجمعه باحضور پرشورقشرهای مختلف مردم درسراسر استان خراسان جنوبی برگزار شد. 
این راهپیمایی در مرکز استان از در ورودی مصلای المهدی (عج) بیرجند به سمت میدان ابن حسام خوسفی برگزار شد و امام جمعه موقت بیرجند، جمعی از مسئولان استان، فرماندهان نظامی و انتظامی نیز همگام مردم حضور داشتند. 
راهپیمایان ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهوری آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خشم و نفرت خود را از این اقدام فریاد زدند و وحدت و همدلی خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند. 

**قزوین 
شهروندان قزوینی با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه پس از حضور در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه، اقدام خصمانه اخیر آمریکا علیه سپاه را محکوم کردند. 
قزوینی ها از مسجد النبی(ص) تا میدان آزادی را راهپیمایی کرده و با سردادن شعارهایی چون 'مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل'،'آمریکا در چه فکریه، ایران پر از سپاهیه'،'سپاه انقلابی حمایتت می کنیم' و 'لا اله الا الله، آمریکا عدو الله'،'سپاه ما دلاور است پیرو خط رهبر است' و همچنین ' حامی هر تروریست، امریکا و سعودی و صهیونیست' انزجار خود را از اقدامات خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند. 

** اصفهان 
راهپیمایی شهروندان اصفهانی به دنبال اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیاهه گروه های تروریستی روز جمعه علیه این حرکت کور ترامپ و در حمایت از این نهاد مردمی برگزار شد. 
مردم شهرستان های استان اصفهان پس از اقامه نمازجمعه امروز با برگزاری راهپیمایی و سردادن شعارهایی علیه رئیس جمهور دیکتاتور آمریکا و رژیم صهیونیستی حامی بزرگ تروریسم، این اقدام دولت آمریکا را محکوم و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند. 
در این راهپیمایی که با حضور گستردم مردم انجام شد برخی از مسئولان و ائمه جمعه استان اصفهان لباس سبز سپاه را به تن داشتند و همگام با دیگر هموطنان حمایت جانانه خود از سپاه را اعلام کردند. 

** زنجان 
مردم غیور و ولایتمدار زنجانی در حمایت از سپاه راهپیمایی کردند و اقدام احمقانه رئیس جمهوری آمریکا را نشانه کینه و دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران اعلام کردند. 
شهروندان زنجانی پس از پایان نماز جمعه با شعارهای مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی است ،خونی که در رگ ماست ، هدیه به رهبر ماست حرکت خود را به سمت میدان رسل ادامه دادند و در پاپان باقرائت بیانیه ای این اقدام را محکوم کردند. 

**سمنان 
مردم انقلابی و متدین سمنان، دیاردارالمرحمه، پس از شرکت در آیین عبادی- سیاسی نماز جمعه در بیست وسومین روز از بهار 98 در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند تا نشان دهند این نهاد چگونه در دل های تک تک آن ها جای دارد. 
این راهپیمایی به طور هم زمان با سراسر کشور و بعد از نماز جمعه از مسجد امام خمینی (ره) تا چهار راه مازندران این شهر انجام شد. 
راهپیمایان سمنان در این آیین، با حمل پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر ترامپ» و تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و پاسداران این مرز و بوم، یاوه گویی های رئیس جمهوری آمریکا، سران صهیونیسم و همراهان منطقه ای اش در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و بار دیگر حمایت و همدلی خود را از این نهاد اعلام کردند. 

** خراسان شمالی
مردم بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی، پس از نماز جمعه امروز در محکومیت اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند. 
در این راهپیمایی که از مصلای حضرت امام خمینی (ره) بجنورد آغاز شد و تا میدان قائم این شهر ادامه داشت، راهپیمایان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، آمریکا در چه فکریه؛ ایران پر از سپاهیه» اقدام نابخردانه آمریکا را محکوم کردند. 
در این حرکت که با شرکت اقشار مختلف مردم و حضور مسئولان سپاه استان، دستگاه قضایی و دیگر نهادهای دولتی و کشوری برگزار شد، مردم با حمل پلاکاردها و تراکت هایی در محکومیت آمریکا، اسرائیل و آل سعود، همگامی و حمایت خود را از نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران به نمایش گذاردند. 

** خراسان رضوی 
آحاد مختلف شهروندان مشهدی پس از اقامه نماز جمعه این شهر در اعتراض به اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به منظور نمایش حمایت همه جانبه خود از این نهاد مردمی و انقلاب در خیابانهای مشهد راهپیمایی کردند. 
این حرکت پرشور با حضور انبوه گروههای مختلف مردمی و نیز زائران حرم مطهر امام رضا(ع) از محل ورودی باب الجواد حرم مطهر رضوی آغاز شد و تا میدان شهدای مشهد ادامه یافت.علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد و دیگر مسئولان کشوری و لشگری نیز با مردم همگام شده و در راهپیمایی حمایت از وجهه مردمی و ملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور یافتند. 
در پایان این راهپیمایی مردمی قطعنامه ای پنج بندی در محکومیت آمریکا و اعلام حمایت همه جانبه آحاد ملت ایران اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرائت شد. 

**کردستان 
نمازگزاران سنندجی پس از اقامه نماز جمعه با حضور در خیابان امام خمینی(ره) این شهر از مقابل مسجد جامع تا میدان انقلاب راهپیمایی و با شعارهایی حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند. 
در این راهپیمایی بسیاری از مسئولان از جمله نماینده ولی فقیه در کردستان، معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استاندار کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس و اقشار مختلف مردم را همراهی می کردند. 
حاضرین در این مراسم با شعارهایی علاوه بر حمایت از سپاه پاسداران، انزجار خود را از آمریکا و صهیونیست ها نشان دادند و با سر دادن شعارهایی همچون، آمریکا در چه فکریه ایران همه اش سپاهیه، سپاه ما حامی حفظ دین است، حامی دین، دشمن صهیونیسم است، سپاه ما دلاور است پیرو خط رهبر است، از این نیروی مردمی در مقابل اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا حمایت کردند. 

** مازندران 
نمازگزاران جمعه در شهرهای مختلف مازندران امروز پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروههای تروریستی ، از این نیروی مردمی حمایت کردند.
نمازگزاران جمعه شهرهای مازندران با دست داشتن پلاکاردهای 'ای کاش من هم یک پاسدار بودم ' و ' من هم هم یک سپاهی ام ' از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از نیروهای نظامی برخاسته از بطن مردم حمایت کردند.
در پایان این راهپیمایی بیانیه ای در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انزجار از اقدام رئیس جمهوری آمریکا در قراردادن نام این نهاد نظامی رسمی کشورمان در فهرست سازمان های تروریستی قرائت شد که با الله اکبر نمازگزاران جمعه مورد تایید قرار گرفت.

** اردبیل
مردم انقلابی و همیشه در صحنه اردبیل روز جمعه با انجام راهپیمایی اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های ترویستی را محکوم کرده و سردمداران واشنگتن را بزرگترین ترویست های جهان دانستند. 
در شهر اردبیل مردم مومن پس از اقامه نماز جمعه در حالی که پلاکاردهایی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دست داشته و شعار های ضد آمریکایی سر می دادند مسیر مصلی تا چهاررراه امام خمینی (ره) را طی کردند. 
تظاهر کنندگان اردبیلی پلاکارهایی با مضامین و شعارهای ' ما تا آخر ایستاده ایم ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ستون اسلام است ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل ، آمریکا ننگت باد ننگت باد، ترامپ کله موشی ، بیهوده می خروشی، ما آمریکا را زیر پا می گذاریم و ..' در دست داشتند. 

**چهارمحال وبختیاری 
نمازگزاران چهارمحال و بختیاری پس از اقامه نماز جمعه، اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کردند. 
نمازگزاران شهرکردی برغم بارندگی، اقدام اخیر آمریکا را در قرار دادن سپاه در لیست گروههای تروریستی محکوم کردند و در حمایت از سپاه پاسداران شعار مرگ بر آمریکا سر دادند. 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز با صدور بیانیه ای تاکید کرد: سپاه پاسداران مولود انقلاب است و تروریستی خواندن پاسداران توسط آمریکا که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است، بیشتر شبیه یک شوخی احمقانه و در عین حال بازی با دم شیر است. 

** مرکزی 
مردم مومن و انقلابی استان مرکزی پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی جهان از سوی آمریکای جنایتکار و در حمایت از این نیروی انقلابی راهپیمایی کردند. 
نمازگزاران جمعه در نقاط مختلف استان مرکزی همزمان با دیگر نقاط کشور با در دست داشتن پوسترها و دست نوشته هایی حمایت خود از سپاه پاسداران و خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار و متحدانش در منطقه فریاد زدند. 
نمازگزاران اراکی در طول مسیر راهپیمایی با سر دادن شعارهای «سپاه ما دلاور است پیرو خط رهبر است»، « درود بر سپاه با صلابت» ،« لرزه افتاد به پیروان شیطان، ننگ ابد بر دشمنان قرآن»، « سپاه ما حامی حفظ دین است مخالف دشمن صهیونیسم است» و « آمریکا در چه فکریه ایران همش سپاهیه» از نیروی مردمی سپاه پاسداران حمایت کردند. 

** بوشهر
نمازگزاران بوشهری همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه و محکوم کردن اقدام رئیس جمهوری آمریکا در معرفی این نیروی مردمی بعنوان گروهی تروریستی راهپیمایی کردند. 
مردم بوشهر روز جمعه با اتحاد و همدلی این اقدام احمقانه و شرمانه رئیس جمهوری آمریکا را در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند. 
راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بوشهر از مصلی نماز جمعه تا میدان قدس این شهر برگزار شد و شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود کافر، الله اکبر، مجلس سپاهی شده ترامپ روانی شده، آمریکا در چه فکریه ایران پر از سپاهیه، ترامپ ورشکسته سپاه نمیشه خسته، ایران سپاهی شده ترامپ روانی شده، سلیمانی می رزمد آمریکا می لرزد و آمریکا مرگت باد اسرائیل ننگت باد سردادند. 

**گیلان
مردم همیشه در صحنه استان گیلان پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام خصمانه و مذبوحانه رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تظاهرات کردند و در رشت نیز این مراسم با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت از میدان مصلی به سمت میدان فرهنگ این شهر برگزار شد. 

** همدان
همزمان با سراسر کشور مردم دارالمومنین همدان پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انزجار از آمریکا به دلیل قراردادن این نهاد انقلابی در لیست گروه های تروریستی راهپیمایی کردند. 
در این راهپیمایی، شرکت کنندگان مسیر حسینیه امام خمینی (ره)، خیابان پاسداران، میدان شریعتی، خیابان شریعتی را پیمودند و در زیر پل روگذر شهید صوفی تجمع کردند. 
در این راهپیمایی شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «جان نثاران رهبر خدا نگهدارتان»، «بمیرد بمیرد دشمن خون خوارتان» «ارتشی و سپاهی یک لشگر الهی»، «سپاه و ارتش ما نور چشم ولایت»، «سپاهی سپاهی حمایتت می کنیم» «ای ترامپ غمارباز در به درت می کنیم» و «مرگ بر ترامپ بی خاصیت» سر داده شد. 

** قم 
نمازگزاران این هفته نماز جمعه قم، پس از خطبه های نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی باشکوه حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند. 
به گزارش ایرنا، جمع کثیری از مردم مومن، متعهد و ولایتمدار قم پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با در دست داشتن تمثال های مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب مسیر مصلای قدس تا چهار راه شهدای این شهر را با فریادهای کوبنده «الله اکبر»، «لااله الا الله»، « هیهات من الذله»، « مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل» پیمودند و بر اتحاد و یکپارچگی آحاد جامعه و امت اسلامی در برابر توطئه ها و دسیسه های تفرقه افکنانه استکبار جهانی تاکید کردند. 
راهپیمایان همچنین با سردادن شعارهای « سپاه پاسداران افتخار کشور است، بازوی پرتوان ولایت و رهبر است»، «تمام ملت ما پشتیبان سپاه است سپاه ما یاورش حمایت الله است»، « آمریکا غارتگر، آدمکش و تروریست، حامی آل سعود پشتیبان صهیونیسم» و «آمریکا نابودیت نزدیک است آمریکا آینده ات تاریک است» ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا حمایت قاطعانه خود را از سپاه پاسداران اعلام داشتند. 

** یزد 
مردم یزد پس از اقامه نماز جمعه و همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران، تروریست خواندن این نیروی مردمی از سوی آمریکا را محکوم کردند. 
حاضران در این راهپیمایی باشکوه و حماسی، انزجار خود را از تصمیم اخیر ترامپ و دولت امریکا در تروریست معرفی کردن سپاه پاسداران ابراز داشتند. 
راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیست، مرگ بر آل سعود، ایران همش سپاهیه، دولت ما سپاهیه، مجلس ما سپاهیه و آمریکا درچه فکریه، ایران همش سپاهیه بر حمایت از این نیروی مردمی تاکید کردند. 
همچنین در پایان این راهپیمایی، قطعنامه ای در پنج بند قرائت و در آن به نقش سپاه و اقتدار و عظمت آن در کشور و منطقه و خدمات مختلفی که در پاسداری از نظام و انقلاب داشته اشاره و بر حراست و حمایت از آن تاکید شد. 

** لرستان 
راهپیمایی مردم و نمازگزاران ولایتمدار شهرستان خرم آباد در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از نماز دشمن شکن جمعه برگزار شد. 
در این راهپیمایی که از مصلی الغدیر شهرستان خرم آباد آغاز شد نمازگزاران خرم آبادی اقدام آمریکا علیه این نهاد انقلابی را به شدت محکوم کردند. 
در این مراسم راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل و همچنین وظیفه مسلمین حمایت از سپاه است، قدردانی خود را از خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کردند. 

** تهران 
نمازگزاران تهرانی در حمایت از سپاه راهپیمایی کردند و ضمن حمایت همه جانبه از این نیروی نظامی و مردمی، اقدام احمقانه رئیس جمهوری آمریکا را نشانه کینه و دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران اعلام کردند. 
راهپیمایی نماز گزاران تهرانی به صورت پرشور با لباس های سپاهی بر تن پس از اقامه نماز جمعه از درب اصلی دانشگاه تهران تا میدان انقلاب برگزار و با شعار های «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» ، «آمریکا و اسراییل مظهر هر تروریست»، «ترامپ در چه فکریه، ملت همه اش سپاهیه»، «فخر جهان اسلام، سپاه پاسداران»، انزجار خود را در قراردادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی از سوی آمریکا اعلام کردند و از سازمان های و نهادهای بین المللی بویژه شورای امنیت سازمان ملل خواستند تا این اقدام غیرقانونی رئیس جمهوری آمریکا را محکوم کنند. 
در پایان این راهپیمایی مردمی قطعنامه ای پنج بندی در محکومیت آمریکا و اعلام حمایت همه جانبه آحاد ملت ایران اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط حجت الاسلام سیدمحسن محمودی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با لباس سپاه قرائت شد. 

** کرمانشاه 
اقشار مختلف مردم استان کرمانشاه بعد از اقامه نماز جمعه به حمایت از سپاه پاسداران و علیه اقدام خصمانه آمریکا با شعارهایی مانند 'من یک سپاهی هستم، همه ملت ایران سپاهی اند'، انزجار خود را از این اقدام آمریکاه نشان دادند. 
این تظاهرات با شرکت اقشار مختلف مردم شهر کرمانشاه و مقامات ارشد استان از مقابل مسجد جامع شهر کرمانشاه تا میدان آزادی برگزار شد. 
در این تظاهرت مردم شهر کرمانشاه ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و پیمان با سپاه پاسداران شعار «ملت ایران بیداره از آمریکا بیزاره»، «ایران سپاهی شده، ترامپ روانی شده»، « دولت و ملت سپاهی شده، آمریکا فراری شده»، « سپاه ما دلاور است، پیرو خط ولایت است»،« همگی برادریم مطیع رهبریم» سر دادند. 

**سیستان وبلوچستان 
قشرهای مختلف مردم شیعه و سنی شهرستانهای 20 گانه سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی و تجمع اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و از این نهاد مردمی حمایت و پشتیبانی کردند. 
مردم مرزدار و ولایتمدار سیستان و بلوچستان در این راهپیمایی ها و تجمع های جداگانه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، سپاه قهرمان حمایتت می کنیم، ما همه پاسدارایم، از اقدام شورای امنیت ملی در مقابل توطئه آمریکا قدردانی کردند. 
در راهپیمایی مردم زاهدان که نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، معاونان استاندار، فرماندار زاهدان، شماری از مدیران و مسئولان و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، بیانیه صادره قرائت و شرکت کنندگان با تکبیر آن را تایید کردند. 

** فارس 
مردم شیراز همگام با مردم دیگر مناطق استان فارس و سایر نقاط کشور پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام رئیس جمهوری آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی راهپیمایی کردند.
مردم شیراز همراه با مسئولان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، آمریکا در چه فکریه ایران پر از سپاهیه و با در دست داشتن نوشته ای با مضمون 'ما همه سپاهی هستیم' اقدام غیر قانونی و سخیف رئیس جمهوری آمریکا را محکوم کردند. 
در پایان این راهپیمایی بیانیه ای در پنج بند قرائت شد که از سوی راهپیمایان با تکبیر تایید شد.