23. فروردين 1398 - 15:00   |   کد مطلب: 220062
بازی دراز ۱۴۰۴:امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : سپاه پاسداران پیشگام دفاع از کشور و انقلاب اسلامی است واقدام خصمانه آمریکا نشانگر خشم و درماندگی دشمن در برابر این نهاد انقلابی است .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به سخنان رهبر معظم انقلاب در شب میلاد حضرت سید الشهدا علیه السلام اشاره کردو اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب علت خصومت آمریکا با سپاه پاسداران را در پیشگامی این نهاد انقلابی در مقابله با دشمن در میادین مختلف عنوان کرد و به تبیین دلایل دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران پرداخت .
وی افزود :اقدام خصمانه و مفتضحانه آمریکا در اضافه کردن نام سپاه پاسداران به سازمان های تروریستی نشان از خشم و درماندگی آمریکا در مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .
خطیب جمعه شهرستان اذعان داشت: سپاه پاسداران همواره در دفاع از کشور و انقلاب اسلامی پیشگام بوده وهم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی فراتر از مرزهای کشور و در دفاع از حرم اهل بیت علیه السلام و هم در میدان مقابله سیاسی بادشمن پیش قدم بوده است.
ایشان با بیان اینکه طرح تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران از سال ۲۰۰۱ در دستور کار آمریکا قرار داشت ادامه داد :روسای جمهور پیشین آمریکا همچون جرج بوش و باراک اوباما به دلیل هراسی که از پیامدهای اجرای این طرح داشتند از عملی کردن آن خودداری می کردند.
فاطمی نسب در ادامه به پیامدهای اجرای این طرح برای آمریکا اشاره کردواظهار داشت: آسیب پذیری نیروهای نظامی آمریکا به سبب اقدام متقابل جمهوری اسلامی در تروریستی خواندن نظامیان آمریکایی ، بسیار بیشتر از آسیب پذیری سپاه پاسداران است چرا که ایران در منطقه ابزارهای فراوانی برای تهدید و منزوی سازی نیروهای نظامی آمریکا در اختیار دارد .
وی ادامه داد : فرماندهان نظامی آمریکا امروز نگران هستند که اجرای طرح تروریستی خواندن سپاه پاسداران، ایران را به سمت اقدامات تلافی جویانه علیه نیروهای آمریکایی در منطقه سوق دهد ولذا فرماندهان آمریکایی قصد دارند به نیروهای باقی مانده در عراق ، سوریه و نقاط دیگر درباره احتمال چنین اقدامی هشدار دهند.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد : علاوه بر عراق که حدود پنج هزار و ۲۰۰ نفر نیروی آمریکایی در آن حضور دارد و سوریه که حدود ۲ هزار نیروی آمریکایی در آن باقی مانده است ناوهای آمریکایی در خلیج فارس و پایگاه هوایی آمریکا در قطر نیز در معرض خطر می باشد.
فاطمی نسب یکی دیگر از پیامدهای اقدام رئیس جمهور آمریکا را تعمیق وحدت ملی بین گروه‌های مختلف در ایران دانست و گفت: اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا باعث شد که گروه‌های مختلف مردمی و جناح‌های مختلف سیاسی متحدتر از گذشته و بصورت یکپارچه در برابر آمریکا واکنش نشان داده و از سپاه پاسداران حمایت کنند .
وی با بیان اینکه دشمن از سپاه پاسداران سیلی های بسیاری خورده است ادامه داد: دستاوردهای سپاه پاسداران در حوزه هوافضا ،ساخت و راه اندازی موشک های مختلف و خنثی سازی فتنه ها و توطئه های غرب علیه نظام اسلامی در داخل کشور از جمله شکست های دشمن در مقابل پاسدران بوده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان اشاره کرد و گفت: جوانان مومن و انقلابی موتور پیشرفت نظام اسلامی در جهت پیشرفت و تمدن سازی هستند مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی جوانان هستند و لذا جوانان باید دارای ویژگی هایی باشند تا بتوانند رسالت تاریخی خود را در تحقق گام دوم انقلاب انجام دهند.
ایشان در ادامه به ویژگی های یک جوان مومن و انقلابی اشاره کرد و گفت: اهل تقوا و اخلاص بودن، اخلاق مدار ،اهل دغدغه مندی و مسئولیت پذیری ،بصیرت ،خودباوری و اعتماد به نفس، استقامت و ایستادگی و ساده‌زیستی از ویژگی های بارز یک جوان انقلابی است .
امام جمعه شهرستان همچنین به ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت : ارتش جمهوری اسلامی توانمند و مقتدر در تمامی عرصه های نظامی و خدمت‌رسانی به مردم حضور دارد و در قلب ملت ایران جای گرفته است .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها