پربازدیدترین ها

کد خبر: 220049 ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی‌ در سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404: مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی‌ و٨٨٣ شهید والامقام پادگان ابوذر با حضور فرماندهان نیروهای مسلح مستقر درشهرستان ،‌جمعی از مسئولان ،‌نیروهای نظامی و انتظامی ،‌رئیس بنیاد شهید سرپل ذهاب وخانواده های شهدا ایثارگران ‌و آحاد مختلف مردم در مصلی نماز جمعه سرپلذهاب برگزار شد.

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی‌ در سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، مراسم بزرگداشت بیستمین سالروز شهادت امیرسپهبد علی صیاد شیرازی و 883 شهید والامقام پادگان ابوذر، با حضور فرماندهان نیروهای مسلح ، جمعی از مسولان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده های شهدا، ایثارگران، بسیجیان و آحاد مختلف مردم در مصلی نماز جمعه  شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

 

در این مراسم  سرهنگ  کیومرث جعفری فرمانده پادگان ابوذر ضمن درود بر روح پرفتوح شهید علی صیاد شیرازی اظهار داشت: شهید علی صیاد شیرازی یک انسان مومن و متدین و یک نظامی مخلص بود که همواره برای حفظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور تلاش کرد ودر این راه به شهادت رسید.

وی افزود: تشکیل قرارگاه مشترک نیروهای ارتش و سپاه  از اقدامات مهم شهید صیاد شیرازی بود که باعث هماهنگی قوای مسلح کشور و پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه ها شد

 

وی تصریح کرد: شکستن حصر شهرهای کرد نشین سقز ،بانه، مریوان ،عملیاتهای فتح المبین، ثامن الائمه و شکست حصر آبادان از عملیاتهای مهم شهید صیاد در دفاع مقدس است.

 

همچنین در این مراسم حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب نیز  ضمن درود بر روح پرفتوح شهید علی صیاد شیرازی اظهار داشت: شهید صیاد شیرازی این شهید برجسته نظامی و انقلابی و این یار صدیق رهبری شخصیتی است که در دنیا به مقام بندگی رسید و با عبادت و اطاعت خداوند بهاء و ارزش خاصی پیدا کرد.

 

امام جمعه شهرستان تاکید کرد: شهید صیاد شیرازی دربین عوام مردم و نیروی های مسلح چراغ راه هستند و ازاین رو مطالعه زندگینامه شهیدان نظیر شهید شیرازی، بابایی،باکری،همت،فکوری، شهید زین الدین و فلاحی می تواند الگوهای برجسته در مسیر زندگی باشند زیرا که این شهدا سرمایه اصلی نظام و انقلاب و مردم هستند و تبدیل به یک اسطوره شدند و در بین مردم و در دنیا موج ایجاد می کنند.

 

وی گفت : به برکت سپاه پاسداران ، بسیجیان، نیروهای ارتش و جوانان و روحانیون امنیت کامل و کافی در کشوربرقرار است و به برکت خداوند این انقلاب روز به روز به جلو حرکت می کند و نوع حکومت های مستکبرانه سران استکبار را به خطرمی اندازد.