20. فروردين 1398 - 11:53   |   کد مطلب: 220019
بازی دراز1404:نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت: درجامعه اسلامی وجود پاسداران حریم ولایت مهم تر از رکن مهم ولایت فقیه است.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدوی در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک حلول ماه شعبان واعیاد شعبانیه علی الخصوص میلاد امام حسین(ع) و سرداران و علمداران نهضت کربلا امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) اذعان داشت:امروز و با توجه به فتنه های پیش رو و دسیسه های دشمن تنها رکن و پناهگاه نجات دهنده ازفتنه های آخرالزمان ولایت اهل بیت و در زمان غیبت ولایت فقیه است.

 

ایشان اظهارداشت: البته امروزه داشتن نیروهای ارزشی و پاسدار حریم ولایت مهم تر ازرکن مهم ولایت فقیه است چرا که اگر نیروهای ارزشی و پاسداران اقتدارکننده به علمدارکربلا برای دفاع از تفکر و دستور و منویات ولایت نباشد ولایت ائمه یا ولایت فقه در جامعه منزوی شده در نتیجه دشمن به اهداف خباثت آلود خود در جامعه اسلامی خواهید رسید.

 

وی تصریح کرد: اگرامام زمان (عج) به حضرت ابوالفضل(ع) ارادت خاصی دارد و می خواهد به ما بگوید و بفهماند من برای خودم ابوالفضل های می خواهم مانند ابوالفضل امام حسین در جریان کربلا که وفادر به ولایت و تفکراتش پیروی می کنند از آرمان های امامش باشد.

 

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک روز پاسدار و جانباز پاسداری و جانبازی در راه ولایت و اهداف دین مبین اسلام و این انقلاب را یکی ازافتخارات بزرگ ملت ایران خواندند و گفتند که البته بعضی ازپاسداران و بسیجیان و جانبازان گوی سبقت را از دیگرمردم ربوده اند.

 

ایشان در پایان داشتن پاسداران حریم ولایت را در جامعه اسلامی و وجود نیروهای ارزشی را برای پیشبرد و اهداف ولایت مهم تر ازرکن ولایت دانست که باید قدرآنها را دانست

 

وی جنگ روانی، تهمت زدن و تخریب سپاه را که بازوی ولایت فقیه محسوب می شود در واقع در راستای تضعیف ولایت دانست و گفت مردم ایران به یاد بیاورند به عبارت دیگرمی توان گفت اگر سپاه تضعیف شده است و اگر ولایت فقیه نباشد کشور دچار چالش و نابودی خواهد شد.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها