2. فروردين 1398 - 14:46   |   کد مطلب: 219905
بازی دراز۱۴۰۴:امام جمعه موقت سرپل ذهاب گفت : دشمنان انقلاب اسلامی با تصویب و تحمیل سندهای فرهنگی به دنبال تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی مردم هستند .

به گزارش بازی دراز، 

حجت الاسلام هوشنگ کریمی در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان ضمن تبریک سال جدید بااشاره به بیانات رهبر انقلاب اظهارداشت : تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی به سبک غربی یکی از اهداف دشمنان انقلاب است که در قالب طرحهایی همچون ۲۰۳۰ دنبال میشود ویکی از تذکرات مهم رهبری در سخنرانی سال جدید در جمع زائران حرم رضوی بود .
وی افزود : برخی در داخل اجرا نشدن سندی همچون ۲۰۳۰ را با بهانه هایی همچون اجرا نشدن سند به معنای قطع ارتباط با کشورهای غربی توجیه می کنند درحالیکه طبق بیانات رهبر انقلاب ارتباط با غرب ایراد ندارد بلکه اعتماد به غربیها اشکال دارد.
ایشان بابیان اینکه دکترایش متضاد نسبت به غرب وجود دارد ادامه داد : تحجر و تعصب بیجا نسبت به غرب و غرب زدگی دو گرایش متضاد درمقابل غرب است که هردو غلط است .
خطیب جمعه موقت شهرستان اذعان داشت : شکوفایی اقتصاد کشور نیازمند کار مجاهدانه و عالمانه و کار جهادی توام با اخلاص و خستگی ناپذیری است مدیریت جهادی باید بر مسائل اقتصادی کشور احاطه داشته باشد .
کریمی درادامه به سالروز هجوم وحشیانه ماموران ستمشاهی به مدرسه فیضیه قم اشاره کرد وگفت : حضرت امام ره بعد از واقعه از اضطراب و ترس برخی انتقاد کرده و گفتند عیب است برای کسانی که ادعای پیروی پیروی امیر المومنین ع و امام حسین ع را دارند در برابر این نوع اعمال رسوا و فضاحت آمیز دستگاه حاکم خود را ببازند .
وی افزود : دستگاه حاکم با ارتکاب این جنایات خودرا رسوا و مفتضح ساخته و ماهیت چنگیزی خودرا به خوبی نشان داد و با دست زدن به این فاجعه شکست و نابودی خودرا حتمی ساخت .
ایشان درادامه بااشاره به روز جهانی آب و هواشناسی اظهارداشت : نیاز انسان به آب بیشتر از نان است و بنابراین صبر او بر گرسنگی بیشتر از صبر بر تشنگی است.
کریمی ادامه داد : احتیاج انسان به آب به دلیل کاربردهای آن همچون آشامیدن ، غسل کردن و شستن و .... بیشتر از احتیاجش به نان است لذا خداوند آب را فراوان گردانیده تا بدست آوردن برای انسان مشقت نداشته باشد ولی نان را به گونه ای مقدر کرده که به چاره و حرکت بدست آید و آدمی را از طغیان و ارتکاب امور باطله باز دارد.
امام جمعه موقت شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به منافع وزش باد و نسیم اشاره کرد و گفت : اگر باد برای مدتی نوزد موجب حدوث امراض شده و نفس ها را می گیرد و میوه ها را فاسد می کند ولذا وزیدن باد از حسن تدبیر خالق هستی است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها