28. اسفند 1397 - 10:07   |   کد مطلب: 219899
فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب :
با ناهنجاریهای چهارشنبه سوری قاطعانه برخورد می شود
بازی دراز1404:فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب گفت: پلیس آماده مقابله با تخلفات احتمالی چهارشنبه سوری است و با هر گونه ناهنجاری قاطعانه برخورد خواهدکرد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ محمدرضا یاری در گفتگو با  خبرنگار ما گفت: با توجه به برگزاری مراسم چهارشنبه و به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی این مراسم ، باید تمامی تدابیر لازم از سوی هر یک از دستگاههای اجرایی اندیشیده شود .

وی درادامه افزود: به همین منظور و با توجه به اینکه مأموریت اصلی در شب چهارشنبه سوری برعهده مردم است لذا والدین باید در کنار فرزندان خود بوده و با کنترل و نظارت آنان، مانع وقوع رخدادهای ناگوار شوند.

وی تاکید کرد: از آن جهت وظیفه نیروی انتظامی حفظ و برقراری امنیت و نظم عمومی است، پلیس با اخلالگران نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال برخورد جدی می کند و بازداشت شدگان تا پایان تعطیلات نوروزی مهمان مراجع قضایی خواهند برد.

یاری در ادامه با اشاره به اینکه از افراد توزیع کننده موادمحترقه شناسایی و بسیاری از آنها متلاشی شده اند و پرونده های آنها به مراجع قضائی تحویل داده شده است، گفت: نیروی انتظامی همچنان به مقابله با این افرادسوجو خواهد پرداخت تا خانواده ها شب چهارشنبه سوری با نشاط و توأم با آرامشی داشته باشند.

وی همچنین خاطر نشان شد: شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه ناهنجاری در جامعه ، در صورت مشاهده و برخورد با موارد مشکوک و اعمال مجرمانه ، موارد را بدون فوت وقت ازطریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در اسرع وقت برخورد قانونی با متخلفان و هنجارشکنان صورت گیرد.

 

شهرستان سرپلذهاب با 90 هزار تن جمعیت درغرب استان کرمانشاه دارای 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها