28. اسفند 1397 - 10:03   |   کد مطلب: 219898
بازی دراز1404:رئیس سازمان آتش‌نشانی سرپلذهاب از آمادگی آتش‌نشانی این شهرستان در مواجهه با حوادث احتمالی چهارشنبه ‌سوری خبرداد و گفت: این سازمان در شب چهارشنبه‌سوری در آمادگی کامل جهت مواجهه با حوادث و آتش‌سوزی های احتمالی است.

به گزارش بازی دراز، لطف اله خدرویسی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: نیروها و امکانات سازمان آتش‌نشانی این شهرستان در شب چهارشنبه سوری از آماده کامل جهت اطفاء حریق های احتمالی برخوردارهستند.

وی با اشاره به اینکه شیوه برپایی سنت دیرین چهارشنبه سوری در مقایسه با گذشته تغییر کرده است، گفت: متأسفانه رسم و رسومات سنتی برگزاری چهارشنبه سوری تغییر کرده و سالهاست که استفاده از مواد منفجره و محترقه آئین شب چهارشنبه سوری را با مشکلات و خاطرات تلخ و ناخوشایندی همراه کرده است.

خدرویسی خاطر نشان شد: استفاده از مواد منفجره و محترقه خطرساز در شب چهارشنبه سوری همه ساله حوادث تلخی را رقم می‌زند و در آستانه سال نو خانواده‌های زیادی را با مشکل مواجه می‌کند.

وی بر رعایت نکات ایمنی و پیشگیری از وقوع حادثه در شب چهارشنبه سوری تأکید و اظهار کرد: شهروندان با رعایت اصول ایمنی ، چهارشنبه سوری را به چهارشنبه سوزی بدل نکنند.

خدرویسی همچنین یادآور شد: نهادها و ارگانهایی همچون پلیس 110، اورژانس 115، آتش نشانی و هلال احمر در شب چهارشنبه سوری آماده خدمات‌رسانی در صورت بروز حوادث احتمالی هستند.

شهرستان سرپلذهاب با 90 هزارتن جمعیت درغرب استان کرمانشاه دارای 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

انتهای پیام/3033

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها