27. اسفند 1397 - 13:00   |   کد مطلب: 219889
کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس نه تنها مخالف شادی کردن مردم در چهارشنبه پایان سال نیست بلکه تلاش می کند زمینه آسایش و شاد کردن دل همه شهروندان را در چارچوب قانون فراهم کند.

به گزارش بازی دراز، محمدرضا آمویی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در سال های اخیر و هر زمانی که مردم برای شادمانی به خیابان ها آمده اند پلیس در کنارشان حضور داشته تا امنیت آن ها حفظ و عده ای هنجارشکن این شادی را خدشه دار نکنند. 
وی خاطرنشان کرد: در مراسم پیش روی چهارشنبه پایان سال نیز پلیس در کنار مردم و برای تامین امنیت آن ها حضور دارد اما اگر عده ای هنجارشکن بخواهند از شادی مردم سوء استفاده کرده و نظم و امنیت جامعه را به بزنند قاطعانه برخورد می کند. 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه یادآور شد: تجربه تلخ خانواده ها در پس رفتارهای غیرقانونی و ناهنجار برخی افراد که مخل نظم و امنیت هستند، اراده پلیس استان کرمانشاه را در برخورد با هنجارشکنان را دو چندان کرده است. 
سرهنگ آمویی تصریح کرد: خرید و فروش مواد خطرآفرین، انفجاری و احتراقی، که نظم و آرامش جامعه و شهروندان را مخدوش می کند ممنوع بوده و با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد، چرا که قانون شکنی و ایجاد مزاحمت در هیچ آئین و فرهنگی پذیرفته نیست. 
وی تاکید کرد: برهمین اساس افراد متخلفی که در جریان برپایی آئین سنتی چهارشنبه پایان سال (چهارشنبه سوری) به ایجاد مزاحمت برای شهروندان بپردازند در صورت بازداشت تا پایان تعطیلات نوروزی مهمان پلیس خواهند بود. 
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با پلیس راهور نیز خودروهای متخلف توقیف و تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ متوقف خواهد شد.
سرهنگ آمویی همچنین با اشاره به فروش ماده «اکلیل سرنج» توسط برخی واحدهای صنفی که میزان صدا و شدت انفجار آن بالاست، تصریح کرد: پلیس در خصوص فروش این ماده نیز امسال نظارت های لازم را داشته و از فروشندگان نیز می خواهد این ماده را در اختیار افراد زیر 18 سال قرار ندهند. 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها