23. اسفند 1397 - 13:46   |   کد مطلب: 219849
بازی دراز1404:رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب گفت: کادر درمانی شبکه بهداشت در ایام نوروز آماده ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم و مسافرین نوروزی شهرستان است ضمن اینکه نظارت از محل عرضه مواد غذایی شهرستان توسط مامورین و بازرسان شبکه بهداشت بصورت مستمر در این ایام انجام می گیرد.

به گزارش بازی دراز، مازیار طهماسبی در گفتگو با خبرنگارما، ضمن آرزوی سالی خوش و سرشار از سلامتی برای همشهریان اظهار داشت: مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با بالغ بر550 نفر نیرو در ایام نوروز در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران و گردشگران نوروزی می باشد.

 

وی تاکید کرد: تا پایان ایام نوروز نظارت بر برخی ازفعالیت مراکز تهیه ، توزیع و عرضه مواد غذایی ازجمله آجیل ، خشکباروشیرینی دراماکن عمومی ، اقامتی ، تفریحی و رستورانها به شدت افزایش می یابد.

 

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان افزود: به منظور حفظ تأمین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز بیماری ، 10 اکیپ ثابت و١ اکیپ سیار از ۲۰ اسفند لغایت ۲۰ فروردین ماه ۹۸ در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی براماکن تهیه و توزیع مواد غذایی اماکن عمومی با اولویت اماکن حساس و آب شرب در شهرستان سرپل ذهاب نظارت می کنند لذا شهروندان می توانند هر گونه مراتب با شماره تماس 42224466 و سامانه 190 در میان بگذارند.

 

وی عنوان کرد: دربیمارستان شهداء طبق برنامه ریزی های صورت گرفته،  پزشکان متخصص و تیمی از پزشکان عمومی در اورژانس بیمارستان آمادگی کامل جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همشهریان و مسافران  نورزی در این شهرستان را نیز دارد.

 

این مقام مسئول خاطرنشان شد: مراکزبهداشت و درمان روستایی درسرپل ذهاب با مستقر شدن تیمی از پزشکان عمومی کشیک و سایر نیروهای پیراپزشکی در راستای ارایه هرچه بهتر خدمات در ایام تعطیلات نوروزی فعال می باشد.

 

طهماسبی در پایان یادآور شد: در بخش فوریت های پزشکی و رسیدگی به مشکلات ناشی از تصادفات شهری برای پرسنل مربوطه کشیک بندی صورت گرفته است و در آمادگی کامل به سر می برند.

 

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه بالغ بر85هزارنفرجمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها