23. اسفند 1397 - 9:23   |   کد مطلب: 219846
بازی دراز1404:فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب گفت: پلیس شهرستان دراجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هنجارشکنان شهرستان به شدت برخورد خواهدکرد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ محمدرضا یاری درگفتگوباخبرنگارما اظهارداشت: پلیس شهرستان دراجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هنجارشکنان شهرستان به شدت برخورد خواهدکرد.

وی بااشاره به روزهای پایانی سال و درپیش بودن جشنهای سنتی ایرانیان ادامه داد: نگهداری ،توزیع و فروش مواد محترقه و آتش زا از ناهنجاریهاییست که دراین ایام اتفاق افتاده و سلامتی مردم را به خطر می اندازد.

فرمانده پلیس شهرستان تصریح کرد : نیروهای انتظامی شهرستان با هوشیاری و آمادگی کامل به دنبال کشف و برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه و آتش زا بوده و دراین راه هیچگونه اغماضی نخواهند داشت .

ایشان چهارشنبه سوری را از سنت های باستانی ایرانیان دانست و خاطرنشان کرد : بی توجهی و بی احتیاطی هنجارشکنان در این روز باعث بوجود آمدن حوادث ناگوار و خسارات جبران ناپذیری خواهدشد که پلیس شهرستان با قاطعیت کامل وبدون اغماض با هنجارشکنان این سنت برخورد خواهدکرد تا از وقوع حوادث دلخراش جلوگیری شود‌.

یاری درادامه از مردم خواست در برخورد با اینگونه موارد مراتب را سریعا ازطریق شماره های ۱۱۰ و ۱۹۷ به اطلاع پلیس شهرستان برسانند تا دراسرع وقت به صورت قاطعانه با آنها برخورد شود.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها