22. اسفند 1397 - 11:40   |   کد مطلب: 219828
بازی دراز1404:به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و با حضور امام جمعه ، فرماندار وفرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب مزارشهدای گمنام این شهرستان عطرافشانی و غباروبی شد.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درحاشیه این مراسم معنوی در سخنانی به جایگاه رفیع شهادت در اسلام اشاره و اظهار داشت: شهدای گمنام عظمت و جایگاه بسیار والایی نزد خداوند متعال دارند و هدف ما از برپایی این مراسم تجدید عهد با آرمانهای رفیع شهدا و زنده نگه داشتن یاد این قهرمانان است.

وی، قدرشناسی و ادامه مسیر شهدا را یکی از مهمترین وظایف امروز مردم و مسئولان دانست و گفت: پاسداری از خون پاک شهدا و قدم گذاشتن در مسیر آن ها کاری است که باید با تمام وجود انجام دهیم.

در ادامه محبت جمالی نیا فرماندار سرپل ذهاب ضمن گرامیداشت روز شهید گفت: وظیفه ی امروز مسئولان و ملت ایران خدمت صادقانه و حفظ آرمانهای شهدا و نظام اسلامی است ، تا به این فراخور انقلاب ما همیشه پاینده و پیروز باقی بماند.

در پایان حاضرین با ادای احترام به شهدا با آرمانهای والای شهیدان گرانقدر،امام شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرده و با نثار فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند .

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها