15. اسفند 1397 - 11:23   |   کد مطلب: 219783
بازی دراز1404:معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپل ذهاب به همراه جمعی از مسئولین شهرستان به مناسبت اولین روز از هفته درختکاری به غرس 100 اصله نهال در محدوده پارک جنگی این شهرستان پرداختند.

به گزارش بازی دراز، ایمان استادی رئیس اداره منابع طبیعی سرپل ذهاب درحاشیه این آئین ضمن تبریک هفته درختکاری بر لزوم ترویج و نهادینه شدن فرهنگ زیست محیطی تاکید کرد و گفت: با هدف حفاظت از گونه های جنگلی ارزشمند، ترویج فرهنگ غرس نهال بلوط در این شهرستان امری مهم و ضروری است.

 

وی افزود: هم اکنون در حال کاشت 100 اصله نهال در پارک جنگلی هستیم و امید است با همکاری و همیاری دهیاران سایر روستاهای شهرستان بتوان علاوه بر کاشت نهال در جهت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی گامهای مأثری را برداشت.

اذعان داشت: آنچه که می تواند در جهت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی مؤثرواقع شود ، همکاری خود مردم و گردشگران است لذا می بایست تمامی اقدامات لازم را انجام دهند تا سهوا منجربه وقوع آتش سوزی در طبیعت نشوند.

 

وی یادآور شد: سرپل ذهاب 90 هزار هکتار اراضی منابع ملی و طبیعی دارد که در سال های اخیر  مورد تهدیدهای گوناگون ازجمله آفات و امراض، خشکیدگی، ریزگرد‌ها و آتش سوزی‌های پی در پی قرار گرفته است.

انتهای پیام/3033

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها