12. اسفند 1397 - 12:15   |   کد مطلب: 219771
بازی دراز1404:برگزاری آیین اختتامیه پنجمین المپیاد درون مدرسه ای با حضور رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در روستای کوئیک صیفوری شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، روح اله عباسیان رئیس اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب در این آئین بر لزوم برگزاری  چنین المپیادها و گسترش آنها تأکید و اظهار داشت: به منظور عینیت بخشیدن به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تحصیل، تهذیب و ورزش، طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای برگزار و خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد.

وی  گفت: این المپیاد بستر مناسبی برای رشد و توسعه فعالیت های ورزشی میان دانش آموزان را فراهم و آنان را برای حضور پرشور و با نشاط در محیط مدرسه آماده کرده است که این امر اهداف آموزشی و پرورشی طراحی شده در نظام تعلیم و تربیت را محقق خواهد ساخت.

ایشان در ادامه افزود: ترویج فرهنگ ورزش عمومی و گرایش افراد جامعه به سمت ورزش باید از مدارس و سنین جوانی و نوجوانی آغاز شود که یقینا برگزاری چنین المپیادهایی می تواند زمینه این مهم را فراهم کند.

وی اظهار داشت: المپیادهای ورزشی علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی در میان دانش آموزان زمینه مناسبی برای استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی است.

گفتنی است؛ المیپاد وزرشی درون مدرسه ای شهرستان سرپلذهاب در رشته های ورزشی والیبال، فوتبال، تنیس روی میز، طناب زنی و ... برگزار شد و در پایان نیز به نفرات برتر در این المپیاد جوایزی اهدا شد.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها