11. اسفند 1397 - 13:33   |   کد مطلب: 219757
بازی دراز1404:رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب گفت: دقایقی پیش اتصال برق دریک چادراسکان زلزله زده گان سرپل ذهابی 4 مصدوم برجای داشت.

به گزارش بازی دراز، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب زمان وقوع این حادثه را دقایقی پیش ذکر کرد و اظهار داشت:  آتش سوزی که درچادرهلال احمرواقع در پیلوت واحد سه طبقه مسکونی نیمه کاره اتفاق افتاده بود با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی در کمترین زمان مهار و از سرایت آن به سقف پیلوت منزل جلوگیری شد.

 

وی علت وقوع آتش سوزی در چادر سکان اضطراری زلزله زدگان سرپل ذهاب را اتصال سیم برق ذکر کرد و افزود: در این حادثه، 3نفر از اعضای خانواده و یک نفرازبستگان خانواده دچار مصدومیت شدند که یک پسربچه یک ساله توسط بالگرد اورژانس و یک دختر21 ساله توسط آمبولانس به مراکزدرمانی استان کرمانشاه اعزام شدند و دو مصدوم دیگر دربیمارستان شهرستان سرپل ذهاب تحت درمان قرار گرفتند.

 

 

وی تصریح کرد: چادر،پتو و اقلام مورد نیاز اولیه جایگزین به این خانواده تحویل داده می شود.

 

از زمان وقوع زلزله هفت و سه دهم ریشتری 21 آبان و با اسکان اضطراری زلزله زدگان در چادرهای اهدایی جمعیت هلال احمر، این چندمین بار است که به دلایل مختلف از جمله بی توجهی به نکات ایمنی و اتصال سیم برق، این چادرها دچار حریق می شود.

 

زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.

این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود 90 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.

 

انتهای پیام/3033

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها