25. بهمن 1397 - 10:17   |   کد مطلب: 219638
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سرپلذهاب خبرداد :
دستگیری کلاهبردار با بیش از ۴۰ فقره کلاهبرداری در شهرستان
بازی دراز1404: کلاهبردارخَیر در شهرستان سرپلذهاب دستگیر شد.

به گزارش بازی دراز، سعید خدرویسی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : فردی که خودرا بعنوان خیر معرفی و توانسته بود به انحاء مختلف از حدود ۴۰نفر از شهروندان زلزله زده سرپلذهابی کلاهبرداری کرده و مبالغ زیادی را ببرد در پی دستورات قضایی و تلاش شبانه روزی مامورین انتظامی آگاهی شهرستان دستگیرشد.
وی بابیان اینکه با افرادی ک در فکر کلاهبرداری از شهروندان هستند برخورد قاطعانه قانونی و بازدارنده انجام می گیرد ادامه داد : با کسانی که از وضعیت پیش آمده در شهرستان و احساسات زلزله زدگان سرپلذهابی به فکر مال اندوزی از طریق فعالیتهای مجرمانه هستند قطعا به شدت برخورد می شود و دستگاه قضایی شهرستان در این خصوص مسامحه نخواهد کرد.

بازپرس دادسرای شهرستان خاطرنشان کرد : افرادی که در فضای سایبری فعالیت دارند بدانند که این فضا ، فضای امنی برای انجام فعالیتهای مجرمانه نیست و از چشمان تیزبین پلیس و دستگاه قضایی در امان نخواهند بود .

وی به مردم نیز توصیه کرد به هشدارهایی که در رسانه ها در خصوص تهدیدات و آسیبهای فضای سایبری داده میشود توجه کرده و فریب کلاهبرداران را نخورده و مراقب تماسهای افرادی که به طرق مختلف درخواست حضور آنها درپای دستگاههای عابربانک را دارند باشند تا در دام اعمال فریبکارانه مجرمین برای خالی کردن حسابهای بانکی آنها نیفتند

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها