23. بهمن 1397 - 9:22   |   کد مطلب: 219630
بازی دراز1404: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، امام جمعه و فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در بیانیه ای مشترک ازحضور حماسی مردم درراهپیمایی 22بهمن تقدیرنموده و آنرا خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب و پاسخی دندان شکن به تهدیدات آمریکا دانستند.

به گزارش بازی دراز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، امام جمعه و فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در بیانیه ای مشترک ازحضور حماسی مردم درراهپیمایی 22بهمن تقدیرنموده و آنرا خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب و پاسخی دندان شکن به تهدیدات آمریکا دانستند.

 

  در این بیانیه آمده است:

 

حضور پرشور توام با شعور مردم شریف شهرستان سرپلذهاب در راهپیمایی 22 بهمن امسال برگ زرین دیگری از عشق و علاقه این مردم به انقلاب باشكوه اسلامی و پایبندی آنان به ارزشهای اسلامی و پیروی صادقانه از مقام معظم رهبری مدظله العالی را رقم زد.

 

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است:

 

مردم ولایتمدار وبصیر شهرستان بار دیگر در طلیعه چهلمین بهار آزادی و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور پرشور وشکوه خود در راهپیمائی 22 بهمن با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدا تجدید پیمان کرده وبا تاسی از رهنمود های حکیمانه و داهیانه رهبر معظم انقلاب در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و مرزداری ومرزبانی غیرتمندانه حماسه حضور را به نمایش گذاشتند.

 

در پایان این بیانیه آمده است:

از حضور پرشور، حماسه سازو دشمن شکن همه مردم شهرستان سرپلذهاب اعم از شیعه، اهل سنت و اهل حق، آحاد مردم، بازاریان، اصناف، بسیجیان، دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر نهادها و ارگانهایی که درراهپیمایی باشکوه 22 بهمن سالجاری حضور بهم رساندند و با وحدت، همبستگی و انسجام خود، خاری در چشم دشمنان این مرزوبوم فرو برده و برگ زرین دیگری برافتخارات شهرستان افزودند صمیمانه تقدیر نموده و توفیق روز افزون شما مردم ولایتمدار را از خداوند سبحان مسألت داریم.

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها