21. بهمن 1397 - 14:00   |   کد مطلب: 219622
بازی دراز1404:امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب ، رئیس آموزش و پرورش ،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب با صدوربیانیه مشترکی مردم را به حضور حماسی در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب ، رئیس آموزش و پرورش ،شورای هماهنگی تبلیغات و امام جمعه اهل سنت با صدوربیانیه مشترکی مردم را به حضور حماسی در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

در این بیانیه آمده است :

امسال انقلاب اسلامی ما به لطف الهی به چهل‌سالگی رسیده است.

انقلاب اسلامی ایران، در چهلمین سالروز خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش می‌رود؛ این قیام باشکوه به‌عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است. قیامی که با اتکا به اراده مردم و تأسی از رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیرش، امام‌خمینی (رحمت‌الله علیه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه‌های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و موثر ساخت.

امام جمعه و مسئولین شهرستان سرپل ذهاب ، از مردم شریف این شهرستان ، صاحبان اصلی این انقلاب عظیم دعوت می‌کند، در کنار یکدیگر در راهپیمایی باشکوه چهلمین 22 بهمن‌ ماه شرکت کنیم و با حضور چندده هزاریمان پیام وحدت و همدلی‌مان را پیش چشمان منتظر و کنجکاو عالمیان به نمایش بگذاریم و با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های محکم آوای «استقلال، آزادی عزت هر ایرانی»، سردهیم و چشم تنگ امید دشمنان را از دست‌‌اندازی به «جمهوری اسلامی» قطع کنیم و رساتر از هر سال با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های استوار، شعار پرشور «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر انگلیس» سر دهیم تا صدایمان از پرده‌های هزارتوی پنبه‌های فرورفته در گوش‌های عاصی دشمنان بدخواه و منافقان خوش‌خیال عبور کند و تاریخ انقلاب 97، به مُهر ولایتمداری و بصیرت مردم انقلابی ایران منقوش شد و در ادای وظیفه‌مان که قدردانی از خون شهدای انقلاب تا مدافعان حرم و پایبندی به آرمان‌های امام راحل(رحمت‌الله علیه) و ارزش‌های نظام و انقلاب و منویات امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است، سربلند باشیم. ان‌شاءالله.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها