21. بهمن 1397 - 13:27   |   کد مطلب: 219621
بازی دراز1404:در نهمین روز ازدهه مبارک فجرجمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی با خانواده معظم شهدا در سرپل ذهاب دیدار کردند.

به گزارش بازی دراز، عبدالرضا خانمحمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب  دردیداربا خانواده شهدای نظامی درشهرستان سرپل ذهاب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران انقلاب وهشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا مایه دلگرمی مسئولان است و یک افتخار بسیار بزرگ برای ما است که با چنین شخصیت‌های بزرگواری بتوانیم دیدار داشته باشیم چرا که دیدار از آنان برای ما برکت و سبب فعالیت بیشتر ما در رسیدگی به امور و خواسته‌های جامعه معظم شاهد می‌شود.

 

وی افزود: خانواده شهدا و ایثارگران از افتخارات کشور ما هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان انقلاب اسلامی هستند که این موضوع باید مورد توجه واقع شود و با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای پاسداشت از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دست یابیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در ادامه تصریح کرد: خانواده‌های ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

 

گفتنی است، با حضورجمعی از مسئولین از خانواده های شهدای نظامی شهرستان سرپل ذهاب با اهدای لوح یادبود تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها