21. بهمن 1397 - 10:23   |   کد مطلب: 219618
درآستانه 22 بهمن؛چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
میزگرد فرهنگی با حضور جمعی از علمای اهل سنت و تشییع سرپل ذهاب برگزار شد
بازی دراز1404:درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و 22 بهمن سال جاری، پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز برآن برآمد با تشکیل میزگرد فرهنگی با حضورجمعی ازعلمای اهل سنت و تشییع شهرستان سرپل ذهاب دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را مورد بحث و گفتگو قراردهد.

به گزارش بازی دراز، درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و 22 بهمن سال جاری، پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز برآن برآمد با تشکیل میزگردفرهنگی با حضورجمعی ازعلمای اهل سنت و تشییع شهرستان سرپل ذهاب دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را مورد بحث و گفتگو قراردهد.

 

امام جمعه اهل سنت شهرستان دراین میزگرد اجتماعی اظهار داشت: انقلاب اسلامی توانست عدالت و آزادی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

ملارشید ثنایی افزود : انقلاب اسلامی درطول 40 سال عمربابرکت خود خدمات ارزنده ای در بخشهای مختلف به مردم ارائه کرده است و امکانات و زیرساختهای امروز کشور به هیچ وجه قابل قیاس بادوران قبل از انقلاب نیست.

 

وی تصریح کرد : امنیت یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برای کشور بوده است که در منطقه ناامن خاورمیانه از بالاترین سطح امنیت برخوردار است.

 

ثنایی خاطرنشان کرد : امروز در دورافتاده ترین روستاهای مرزی کشور خدمات مناسبی به مردم ارائه می شود هرچند کاستی هایی هم وجود دارد اما انقلاب اسلامی در تلاش برای بهبود شرایط زندگی مردم است.

 

ایشان بابیان اینکه مردم قدردان نعمت انقلاب اسلامی هستند ادامه داد : مردم همواره در میادین مختلف حضوری فعال داشته و بابصیرت و هوشیاری خود درحمایت از انقلاب و رهبری به میدان آمده اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب حجت الاسلام حسین مهدوی در ادامه مهم ترین دستاورد نظام توحیدی – ولایی را استقلال ،آزادی عزت و اقتدار در عرصه های مختلف سیاسی و علمی دانست که شعار اصلی انقلاب بوده است.

 

وی حفظ دستاوردهای انقلاب و به دست آوردن دست آوردهای جدید برای مردم و انقلاب را محتاج شکرگزاری از نعمت وجود انقلاب دانست و گفت: یکی از راههای مهم دشمن زمین گیرکردن انقلاب مردم ایران و ناشکری و ناسپاسی نسبت به دستاوردهای عظیم این انقلاب است و این دو یعنی انحراف مسئولین و مردم از ولایت مداری و نظام اسلامی و بدبینی نسبت به رهبری و حکومت اسلامی است که مردم و مسئولین باید نسبت به این فتنه هشیار باشند و پاتک به موقع را به دشمن نزنند و توطئه او را ناکام بگذارند.

 

 

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب درادامه به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کردو گفت: جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال با توجه به شرایط کشور در سطح داخلی و عرصه مواجهه با جبهه استکبار جهانی از اهمیت خاصی برخوردار است لازم است مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی با شکوه هر چه بیشتر در این راهپیمایی شرکت نمایند.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: انقلاب اسلامی درچهلمین سال ازعمربا برکت خود در بخشهای مختلف خدمات ارزنده ای داشته و به پیشرفتهای قابل توجهی رسیده است که قابل دفاع است.

 

انتهای پیام/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها