21. بهمن 1397 - 9:45   |   کد مطلب: 219612
کرمانشاه- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش بازی دراز، به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «فضل الله شیری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی و منتهی به آن از ساعت 8 صبح فردا (22 بهمن) آغاز و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت. 
وی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی از مسیر تقاطع کارگر به سمت میدان آزادی، تقاطع جلیلی به سمت میدان آزادی، تقاطع خیابان 17 شهریور به سمت میدان آزادی، تقاطع آتش نشانی به سمت تقاطع بسیج، تقاطع دادگستری به سمت بسیج و بالعکس و سه راه 22 بهمن به سمت تقاطع بسیج اعمال می شود. 
سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: این محدویت های ترافیکی در معابر و کوچه های مرتبط با بلوار شهید بهشتی تا مسیر تقاطع بسیج نیز اعمال می شود. 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان افزود: بلوار بنت الهدا به خیابان شهدای اشک تلخ و بلوار مصطفی امامی به خیابان کوهساری به عنوان مسیرهای جایگزین برای تردد شهروندان درنظر گرفته شده است. 
وی تصریح کرد: همچنین در مسیرهای راهپیمایی، پارک خودرو از ساعت 6 صبح ممنوع خواهد بود و اگر در طول این مسیر خودرویی متوقف شده باشد به وسیله جرثقیل به پارکینک منتقل می شود. 
سرهنگ شیری در پایان از شهروندان خواست تا ضمن رعایت محدودیت های ترافیکی، از وسایل حمل و نقل عمومی برای شرکت در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن استفاده کنند. 
مراسم راهپمیایی یوم الله بهمن شهر کرمانشاه، ساعت 10 صبح فردا (دوشنبه) از روبروی مسجد جامع به سمت چهار راه بسیج برگزار می شود. 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها