17. بهمن 1397 - 11:30   |   کد مطلب: 219591
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت : نیروهای مسلح کشور امروز از توان و اقتدار بالایی در منطقه برخوردار هستند که از برکات انقلاب اسلامی می باشد.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان اظهارداشت : ارتش مدافع حریم ولایت و کشور و یاور مردم مظلوم و درمانده است.

وی افزود : ارتش و تمامی نیروهای مسلح کشور به برکت انقلاب اسلامی از اقتدار بسیار بالایی برخوردار است ودرمنطقه و حتی جهان حرفی برای گفتن دارد.

فرماندار شهرستان تصریح کرد : دستاوردهای نظامی و فرهنگی و علمی انقلاب اسلامی امروز برکسی پوشیده نیست .

ایشان بااشاره به دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی برای کشور اذعان داشت : احیای روحیه خودباوری، ریشه کن شدن حکومت ظلم و فساد و روی کار آمدن یک حکومت اسلامی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی که امروز توانسته انقلاب اسلامی را به قدرت اول منطقه و تاثیرگذار در تمامی موضوعات خاورمیانه تبدیل کند.

جمالی نیا خاطرنشان کرد : در حوزه علم ودانش آماری که امروز وجود دارد به هیچ وجه قابل قیاس با گذشته نیست که این از برکات انقلاب اسلامی می باشد .

وی ادامه داد: بخش درمان و سلامت کشور در قبل از انقلاب مختص به پزشکان خارجی بود اما امروز به برکت انقلاب ،ایران اسلامی در بسیاری از زمینه های پزشکی به پیشرفتهای قابل توجهی دست یافته که کشور را در ردیف کشورهای برتر و پیشرفته جهان قرارداده است.

این مقام مسئول اذعان داشت : ما در بخشهای نظامی و موشکی امروز در دنیا روی پای خود ایستاده وایشان درادامه به خدمات انقلاب به مردم اشاره کرد وگفت: در جریان زلزله سال گذشته ارتش و تمام نهادهای نظامی و دولتی و سازمانهای مردم نهاد کشور به یاری مردم زلزله زده آمده و توانستند خدمات مناسبی به مردم ارائه کنند.

وی ادامه داد : حضور نیروهای مسلح مختلف در جریان تمامی حوادث در کنار مردم بوده اند که ابن همکاری و ایثارگری از برکات انقلاب اسلامی است.

جمالی نیا در بخش دیگری از سخنان خود به طرحهای به بهره برداری رسیده در ایام دهه فجر در شهرستان اشاره کردو گفت: به برکت انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر در شهرستان سرپلذهاب بیش از ۴۲طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر۱۷۴میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

جانشین فرماندهی تیپ ۷۱ابوذر در ادامه این مراسم اظهارداشت : ارتش ایران همواره یکی از ارتشهای قدرتمند منطقه بوده است .
سرهنگ شاطری افزود : ارتش در جریان مبارزات انقلابی مردم به صفهای مردمی پیوسته و با آرمانهای امام راحل پیمان بستند.
وی تصریح کرد : ما در انقلاب اسلامی قدرت دوابهت شرق و غرب و در جنگ تحمیلی قدرت آمریکا را درهم شکست.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها