16. بهمن 1397 - 11:55   |   کد مطلب: 219587
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:
بهره برداری از ١٠ پروژه عمرانی و مخابراتی در شهرستان
بازی دراز 1404 : امروز وهمزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر بیش از 10 طرح عمرانی و مخابراتی در شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش بازی دراز، 10 طرح عمرانی و مخابراتی شهرستان با حضور فرماندار و مسئولین ادارات سرپلذهاب در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
فرماندار سرپلذهاب در حاشیه این افتتاح به خبرنگار ما گفت : 8 طرح مخابراتی با اعتباری بالغ بر 4میلیارد و 500میلیون ریال در شهرستان به بهره برداری رسید.

جمالی نیا افزود: این طرحهای مخابراتی شامل افزایش پهنای باند اینترنت 4G , 3G شهرستان است که با افزودن 5 سرور جدید به 2 سرور اینترنت قبلی تمام شهرستان تحت پوشش این طرح قرار میگیرد.

وی تصریح کرد : افتتاح کارگاه تولیدی مصنوعات چوبی از دیگر طرحهایی بود که در پنجمین روز ازدهه فجر به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان ادامه داد : اعتبار این طرح یک میلیارد و440 میلیون ریال است که از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی تامین شده و 10نفر اشتغالزایی ثابت و شناور دارد که در سوله ای به مساحت 700مترمربع و زمینی به مساحت 4هزار متر احداث شده است.

ایشان افتتاح کارگاه تولید قطعات بتنی را از دیگر طرحهای به بهره برداری رسیده شده دراین روز عنوان کرد وافزود : این کارگاه در زمینی به مساحت 15هزار مترمربع و با اعتبار اولیه 700میلیارد ریال آورده متقاضی و 4میلیارد ریال از محل پرداخت خسارت به زلزله زدگان راه اندازی شده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها