15. بهمن 1397 - 9:33   |   کد مطلب: 219570
کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه حوزه فناوری اطلاعات را دارای پتانسیل گسترده و متنوعی دانست و گفت: فعال کردن این بخش می تواند مجموعه بسیار گسترده ای از مشاغل پایدار را برای دانش آموختگان دانشگاهی این حوزه ایجاد کند.

به گزارش بازی دراز،  هدایت حاتمی روز چهارشنبه در نشست کارگروه دولت الکترونیک استان کرمانشاه در دفتر معاونت اقتصادی افزود: توسعه زیرساخت های حوزه فناوری اطلاعات، دولت الکترونیک و پروژه های اقتصاد دیجیتال سه بخش بسیار مهم در برنامه های مدیریت ارشد استان هستند. 
وی اظهار داشت: در این میان دولت الکترونیک یک اولویت بسیار جدی در امر توسعه پایدار استان است و اگر دنبال بهبود فضای کسب کار هستیم باید پروژه های این حوزه را با شتاب بیشتر اجرایی کنیم. 
وی ادامه داد: توسعه این بخش یک ضرورت اجتناب ناپذیر در دنیای جدید اقتصاد است و تمام حوزه های مختلف کشاورزی، بهداشت، پزشکی، حمل و نقل، اداری، تجارت و بازرگانی و غیره را در بر می گیرد.
حاتمی افزود: توجه جدی به گسترش این حوزه؛ افزایش توان رقابت پذیری، کاهش هزینه های پروژه ها و افزایش میزان بهره وری را در پی خواهد داشت.
استان کرمانشاه با نرخ بیکاری 18/2 درصد در پاییز امسال در صدر استانهای کشور قرار گرفت.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها